Niestety, ta okazja już wygasła
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2.0 PS4
87° Zakończono

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2.0 PS4

105zł149,99zł-30% Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
13
87° Zakończono
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2.0 PS4
sie 22. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wersja językowa: Angielska.

Uwielbiany przez tłumy jamraj, Crash Bandicoot™, wraca do gry ulepszony, podkręcony i roztańczony jak nigdy za sprawą N-samowitej Trylogii – kozackiego pakietu trzech gier! W końcu możesz poznać Crash Bandicoota lepiej niż kiedykolwiek. Kręć młynki, skacz i zajadaj wumpy ponownie biorąc udział w epickich przygodach ukazanych w trzech grach, od którychwszystko się zaczęło: Crash Bandicoot™, Crash Bandicoot™ 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot™: Warped. Przeżyj raz jeszcze wszystkie niesamowite chwile w całkowicie odnowionej, prowokującej do owacji na stojąco oprawie i przygotuj się na szaleńcze UMPA-WUMPA!
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
@megalodon Brakujący opis, proszę...
Musiol22/08/2019 15:36

@megalodon Brakujący opis, proszę...


no masz
W PS Store za +- 85 zł jest.
napaliłem się na tę grę ze względów sentymentalnych jak dzik na szyszki. Zagrałem 2 razy i pozbyłem się gry.
Poziom medium lekko zbyt prosty, na Hard nie da się przejść absolutnie nic. Wszystko żywcem przeniesione z psx, także jedynie można sobie przypomnieć dawne rozgrywki.
Online na zasadzie meczu, także nic ciekawego.
Jedynie to na split screenie można pograć.

Przepraszam, oczywiście pomyliłem z CTR.
Edytowane przez: "marcin.janda" sie 22. 2019
marcin.janda22/08/2019 16:09

napaliłem się na tę grę ze względów sentymentalnych jak dzik na szyszki. Za …napaliłem się na tę grę ze względów sentymentalnych jak dzik na szyszki. Zagrałem 2 razy i pozbyłem się gry.Poziom medium lekko zbyt prosty, na Hard nie da się przejść absolutnie nic. Wszystko żywcem przeniesione z psx, także jedynie można sobie przypomnieć dawne rozgrywki. Online na zasadzie meczu, także nic ciekawego. Jedynie to na split screenie można pograć.


A Ty nie piszesz o Crash Team Racing czasami?
Koledze nade mną się chyba gry pomyliły - w Trylogii nie ma wyboru poziomu trudności, ani tym bardziej trybu online. Wszystkie trzy części to gry singleplayerowe. A sam tytuł jest po prostu bardzo dobry.

Przekornie tutaj jeszcze dodam, że nowy CTR to również świetna pozycja. I jeśli ktoś mówi, że wszystko wygląda, jakby zostało żywcem przeniesione z PSX-a, to chyba nawet tych dwóch wyścigów nie ukończył
Edytowane przez: "l33t" sie 22. 2019
l33t22/08/2019 16:29

Koledze nade mną się chyba gry pomyliły - w Trylogii nie ma wyboru poziomu …Koledze nade mną się chyba gry pomyliły - w Trylogii nie ma wyboru poziomu trudności, ani tym bardziej trybu online. Wszystkie trzy części to gry singleplayerowe. A sam tytuł jest po prostu bardzo dobry.Przekornie tutaj jeszcze dodam, że nowy CTR to również świetna pozycja. I jeśli ktoś mówi, że wszystko wygląda, jakby zostało żywcem przeniesione z PSX-a, to chyba nawet tych dwóch wyścigów nie ukończył


Tak, źle spojrzałem - przepraszam. "wygląda" oczywiście dużo lepiej, ale sama kampania jest ta sama.
Z promocją Rozegraj rabat cena wychodzi 95 zł.

+ w tej samej cenie Spyro
Edytowane przez: "Gucio6874" sie 23. 2019
Dzięki, kupiłem za 95 zł
Eh, dopiero co kupowałem używkę za 99 :<
ToJaMilka23/08/2019 15:25

Eh, dopiero co kupowałem używkę za 99 :<


no widzisz
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst