Ta okazja kończy się 6 lipca o 21:59
596°
12
Opublikowano 2 dni temu

Coroczna obniżka ceny Kontaktu z Native Instruments. Dodatkowo -50 euro przez sprytny myk ;)

445zł670zł-34%
Awatar użytkownika Pffff
Opublikowane przez
Pffff
Dołączył w 2019
5
2.132

O tej okazji

Nie wiem w sumie, czy powinienem dać cenę odniesienia 299 euro - czyli normalną cenę za Kontakt czy 149 euro w obecnej promocji. Dałem obydwie
Może to bardziej ciekawostka, ale kto wie - może się zdarzyć ktoś, kto myślał o zakupie, a tego sposobu nie zna. Może ktoś już tak długo używa Kontakt Portable :P że jest gotów zarabiać na swojej twórczości - wtedy lepiej mieć licencję
Kontakt ogólnie to taki software'owy sampler. Bardzo popularny wśród amatorów dłubiących coś w czasie wolnym, ale również i wśród profesjonalistów - z jakiegoś powodu zwłaszcza tworzących muzykę do jakichś programów TV, gier czy innych tam (chyba ciężko spotkać dzisiaj trailer filmowy, w którym nie dałoby się usłyszeć jakichś bibliotek z Kontaktu).

Chyba co roku pod koniec maja Native Instruments obniża cenę Kontaktu (i innych rzeczy). Promocja trwa do 6 lipca, więc na tyle długo, że jeśli ktoś z jakiegoś powodu postanowił stać się posiadaczem LEGALNEJ licencji NI Kontakt 7 to zdąży wykonać poniższe czynności
Samego Kontaktu ani nie polecam, ani nie odradzam - zdradzam jedynie sposób jak z promocyjnej ceny 149,50 euro urwać jeszcze 50.
Otóż więc.. trzeba założyć konto w Native Instruments - upierdliwe to jest, ale w zasadzie korzystanie z niemalże każdego legalnego oprogramowania dzisiaj wiąże się z podobną upierdliwością.
Po założeniu konta kupujecie za 0 euro Pipe Organ od Sonuscore ( sonuscore.com/sho…an/ ) i dopisujecie numer seryjny do swojego konta w Native.
Kiedy już macie na koncie ten Pipe Organ, to Native oferuje wam Crossgrade (nie mam pojęcia dlaczego to się tak nazywa... ) czyli możliwość zakupu pełnej wersji za 99,50 euro zamiast promocyjnej ceny 149,50 (jakoś tak).

680550-qklps.jpg
Z tego, co pamiętam to oprócz tego Pipe Organ jeszcze inne biblioteki dawały taką samą możliwość, ale nie pamiętam jakie. Pipe Organ w każdym razie działa.
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

12 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika GhostVolume_
  GhostVolume_
  Prawdziwa esencja Peppera, plusik leci
 2. Awatar użytkownika HeliumVola
  HeliumVola
  Bajecznie, a wręcz miodnie! Tak się kręciłem i wierciłem od miesięcy nosząc się z zamiarem nabycia tego vst, ale za każdym razem spoglądałem do sakwy, a potem w lustro i nic z tego nie wychodziło. Niech Cię Bóstwa wszystkich wierzeń pobłogosławią i ozłocą!
  Awatar użytkownika Pffff
  Pffff Autor
  @HeliumVola @megacios

  No proszę.. Naprawdę wątpiłem, że kogoś to zainteresuje. I tak jest nieźle, bo bez komentarzy typu "minus! autor nie wytłumaczył o co chodzi!!"
  Czyli jednak warto wrzucać takie rzeczy. Bardzo się cieszę, że się przydało

  PS. Teraz tylko czekam na spełnienie Waszych życzeń w moją stronę
 3. Awatar użytkownika Paweł_Policja
  Paweł_Policja
  Plusik za ładnie opisaną wstawkę
 4. Awatar użytkownika megacios
  megacios
  Nie wiedziałem, że mają w ogóle promo teraz, akurat chciałem zrobic 6>7 więc spadłeś z nieba pełnego vst. Niech moc będzie z Tobą.
 5. Awatar użytkownika StanleyPollack
  StanleyPollack
  Może i nie jestem adresatem wstawki, aczkolwiek doceniam za pracę w nią włożoną. Plusik poleciał
  Awatar użytkownika Pffff
  Pffff Autor
  Dziękuję za docenienie, ale chyba nie zasłużyłem
  Napisałem kilka zdań, co zwykle robi mi się samo i wkleiłem screena. Chyba najmniej pracochłonna z moich okazji. Pięciu zdaje się :P
  Nawet nie musiałem pisać o temp mailach
 6. Awatar użytkownika PawelCh_
  PawelCh_
  A czy na pluginbutiqe bundle KOMPLETE14 pluginboutique.com/pro…ect nie wychodzi lepiej? niby kontakt 7 included. Ja cos zle patrze?
Awatar użytkownika