Niestety, ta okazja już wygasła
Cooking Simulator 90% taniej na Nintendo Switch (1,99$)
289° Zakończono

Cooking Simulator 90% taniej na Nintendo Switch (1,99$)

7,41zł74,51zł-90%Nintendo Okazje
11
289° Zakończono
Cooking Simulator 90% taniej na Nintendo Switch (1,99$)
lis 19. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cooking Simulator po raz pierwszy w przecenie 90%, za taka cene mysle ze warto.

Zostań najlepszym i bardzo profesjonalnym szefem kuchni na świecie, lub po prostu rzucaj wszędzie nożami. To twoja kuchnia. Możesz tutaj robić co zechcesz.

Doświadcz świata gotowania restauracyjnego w lśniących, realistycznych kuchniach. Użyj piekarnika, gazu, garnków, patelni, misek lub talerzy, wszystkiego czego potrzebujesz. Przygotuj tuziny składników – od warzyw, przez ryby, aż po steki i drób – aby ugotować 60 prawdziwych dań, lub cokolwiek zechcesz.

TO TWOJA KUCHNIA. MOŻESZ TU ROBIĆ CO CHCESZ.

Jeśli naprawdę nie chcesz, to nie musisz nawet nic gotować. Rzucaj nożami niczym rzutkami. Podpal kartonowe opakowania, usmaż na nich stek, a następnie uratuj dzień gaśnicą. Zbuduj wieżę z garnków i tac. Wszystko z fizyką niczym w prawdziwym życiu.

Jeśli jednak wolałbyś być kucharzem, ten sam silnik fizyczny da Ci nieograniczone możliwości. Potnij trochę warzyw, wrzuć je do garnka i ugotuj. Użyj blendera do zrobienia zupy. Usmaż filet z ryby, pamiętaj jednak aby go nie spalić! Zobacz jak składniki zmieniają się pod wpływem temperatury. Kuchenne doświadczenia czekają!
Aktualizacje społecznościowe
Nintendo Okazje
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz