Niestety, ta okazja już wygasła
Convoy S2+ XPL Nowa poprawiona wersja.
556° Zakończono

Convoy S2+ XPL Nowa poprawiona wersja.

44
lip 23. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Convoy S2+ LED Cree XPL HI 7135 x 8 1000LM
Wersja poprawiona:
-Nowe miedziane podłoże
-Nowa dioda

Pełen opis:
diodek.pl/sre…s2/
Aktualizacje społecznościowe
GearBest OkazjeGearBest kody rabatowe

Grupy

44 Komentarze
Zajebisty ten uchwyt jest, może moja odsprzedam to wtedy się tą zainteresuje
...a dopiero zamówiłem starszą wersję, a tu taki myk...
Gdyby była barwa neutralna w tej cenie.. kupiłbym bym.
nie wiem czemu nazywasz ją wersją poprawioną.
ale ta jest na innej diodzie przez co świeci dalej, kosztem mniej doświetlonych boków
MIEDZIANE podłoże, z mniej ważnych przypinki do spodni inny brelok?, trochę lepsze kable, więcej pasty, droższa dioda (czy lepsza - kwestia potrzeby), LEPSZE szkiełko, i inne. Zmian jest trochę (MIEDŹ!).
tkfflip 23. 2017

nie wiem czemu nazywasz ją wersją poprawioną.ale ta jest na innej diodzie …nie wiem czemu nazywasz ją wersją poprawioną.ale ta jest na innej diodzie przez co świeci dalej, kosztem mniej doświetlonych boków

Szkoda, że nie ma jeszcze tego świetnego, nowego softu, bo w tym standardowym strasznie wkurzające to mignięcie za każdym razem w Low.
Ale poza tym latarka na żywo w tej wersji wygląda naprawdę oryginalnie, nie często widzi się srebrną anodę Choć jeszcze ładniejsza jest wersja SAND, z nowym softem i poprawionym klikiem niedawno pojawiła się na Ali.
Edytowane przez: "Herakles" lip 23. 2017
Normalka ze V2 1A bedzie najtansza. Ja swojego lekko zmodowalem. mcpcb noctigon, dobra pasta, dioda, itp. I teraz jest extra.
Herakles23/07/2017 13:14

Szkoda, że nie ma jeszcze tego świetnego, nowego softu, bo w tym s …Szkoda, że nie ma jeszcze tego świetnego, nowego softu, bo w tym standardowym strasznie wkurzające to mignięcie za każdym razem w Low. Ale poza tym latarka na żywo w tej wersji wygląda naprawdę oryginalnie, nie często widzi się srebrną anodę Choć jeszcze ładniejsza jest wersja SAND, z nowym softem i poprawionym klikiem niedawno pojawiła się na Ali.


Jak tylko pojawi się gdzieś w promocyjnej cenie to wrzucę okazję. Na Banggood chodzi po 20 USD.
Andrzej77lip 23. 2017

Jak tylko pojawi się gdzieś w promocyjnej cenie to wrzucę okazję. Na Ban …Jak tylko pojawi się gdzieś w promocyjnej cenie to wrzucę okazję. Na Banggood chodzi po 20 USD.


Z kuponem taniej, ale tam jest zwykły sterownik 3/5 2.8A i niepoprawiony klik, dlatego lepiej od Simona

aliexpress.com/ite…tml

Tą z BG miałem z żółtym spotem, zobaczę jaka się trafi z Ali.
Edytowane przez: "Herakles" lip 23. 2017
Herakles23/07/2017 13:14

Szkoda, że nie ma jeszcze tego świetnego, nowego softu, bo w tym s …Szkoda, że nie ma jeszcze tego świetnego, nowego softu, bo w tym standardowym strasznie wkurzające to mignięcie za każdym razem w Low. Ale poza tym latarka na żywo w tej wersji wygląda naprawdę oryginalnie, nie często widzi się srebrną anodę Choć jeszcze ładniejsza jest wersja SAND, z nowym softem i poprawionym klikiem niedawno pojawiła się na Ali.


W BG wersja SAND za ok.64 zł z kuponem BRANDCV
banggood.com/Con…der
Ma metallic clicky switch ale nie ma świecącego okręgu (chyba). I nadal 2 grupy.
Mi wystarczy XP-L HI, 7135x8, i miedziane podłoże.
Edytowane przez: "tylkoDeal" lip 23. 2017
Dalej brakuje mi wbudowanego ładowania usb była co prawda jakaś kopia z ładowaniem na usb ale chyba jakością nie powalała.
tylkoDeal23/07/2017 15:27

W BG wersja SAND za ok.64 zł z kuponem …W BG wersja SAND za ok.64 zł z kuponem BRANDCVhttps://www.banggood.com/Convoy-S2-Sand-XP-L-HI-7135x8-35modes-EDC-LED-Flashlight-18650-p-1161181.html


Z MCS2PS taniej

Na Ali z cashbackiem wychodzi ~72zł, więc warto dorzucić te kilka złotych za konfigurowalny UI. A matowa anodyzacja w takim kolorku naprawdę jest naprawdę śliczna
brak najważniejszej informacji. jaki kolimator czyli jakie skupienie światła mamy w niej.
Edytowane przez: "Anubis" lip 23. 2017
nico1lip 23. 2017

Dalej brakuje mi wbudowanego ładowania usb była co prawda jakaś kopia z ła …Dalej brakuje mi wbudowanego ładowania usb była co prawda jakaś kopia z ładowaniem na usb ale chyba jakością nie powalała.


Są Eagle Eye ale LM mniej:

torch.pl/for…5.0
Anubis23/07/2017 15:59

brak najważniejszej informacji. jaki kolomator czyli jakie skupienie …brak najważniejszej informacji. jaki kolomator czyli jakie skupienie światła mamy w niej.


Wchodzisz w link i widzisz, że zwykły ref SMO + XP-L, więc duuuuży zasięg jak na ten rozmiar, to nie jest lampka na rower
Herakleslip 23. 2017

Wchodzisz w link i widzisz, że zwykły ref SMO + XP-L, więc duuuuży zasięg j …Wchodzisz w link i widzisz, że zwykły ref SMO + XP-L, więc duuuuży zasięg jak na ten rozmiar, to nie jest lampka na rower

zwracam honor
Widmo23/07/2017 11:56

Zajebisty ten uchwyt jest, może moja odsprzedam to wtedy się tą za …Zajebisty ten uchwyt jest, może moja odsprzedam to wtedy się tą zainteresuje


za ile chcesz sprzedac ?:)
Herakleslip 23. 2017

Z MCS2PS taniej Na Ali z cashbackiem wychodzi ~72zł, więc warto d …Z MCS2PS taniej Na Ali z cashbackiem wychodzi ~72zł, więc warto dorzucić te kilka złotych za konfigurowalny UI. A matowa anodyzacja w takim kolorku naprawdę jest naprawdę śliczna


Herakles masz jakiś wygodny sposób na wynajdywanie kodów rabatowych? Sam zawsze latam po różnych stronach, a i tak ktoś wynajduje coś lepszego.
Podstawa to forum BLF i zarejestrowanie się u Martina

m4dm4x.com/m4d…ls/
To chyba nie jest jakaś niesamowita okazja? Na Aliexpress regularną ceną jest 15$, więc czemu to jest takie opłacalne?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst