Niestety, ta okazja już wygasła
Control Ultimate Edition na GOG.com bez DRM
159° Zakończono

Control Ultimate Edition na GOG.com bez DRM

135,19zł169zł-20%GOG Okazje
4
159° Zakończono
Control Ultimate Edition na GOG.com bez DRM
wrz 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Control Ultimate Edition zawiera podstawową grę oraz wszystkie wydane wcześniej rozszerzenia („Fundament” oraz „WAŚ”) w jednym, wyjątkowo ekonomicznym zestawie.

Federalne Biuro Kontroli zaatakowała niszczycielska istota… Tylko ty posiadasz moc, która może ją powstrzymać. Świat jest teraz twoją bronią w bohaterskiej walce z groźnym przeciwnikiem w niezgłębionym i nieprzewidywalnym otoczeniu. Izolacja zawiodła, a los ludzkości wisi na włosku. Czy uda ci się odzyskać nad wszystkim kontrolę?

Control to wyjątkowo wciągająca i oszałamiająca wizualnie trzecioosobowa gra przygodowa akcji, która zdobyła ponad 80 nagród. Gra łączy otwartą rozgrywkę z charakterystycznym sposobem budowania świata i historii, prezentowanym przez uznanych projektantów z Remedy Entertainment, zapewniając wiele emocji i mnóstwo godzin dobrej zabawy.
Aktualizacje społecznościowe
GOG OkazjeGOG promo
4 Komentarze
Warto zagrać?
toolpusher10/09/2020 23:12

Warto zagrać?


Moim zdaniem warto. Chociaż osobiście uważam, że w porównaniu z Max Payne'm czy Alan'em Wake'iem Control to najsłabsza pozycja. Co do Quantum Break się nie wypowiadam, bo nie grałem. Jednak i tak uważam że warto.
Edytowane przez: "Obywatel_T" wrz 10.
Oki dzięki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst