Niestety, ta okazja już wygasła
Latarka Convoy S2+
-171° Zakończono

Latarka Convoy S2+

50zł100zł-50% Darmowa dostawa DarmowaBanggood Okazje
17
wrz 25.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znana i lubiana latarka Convoy S2+ 2 dobrej cenie.

Do wyboru trzy kolory, darmowa dostawa do Polski.

Cena: 11,62 EUR
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

17 Komentarzy
@Wozik Popraw tytuł, napisz nieco więcej w opisie, podaj także cenę w dolarach.
Normalna cena. Cena pierwotna z sufitu.
Edytowane przez: "plonez" wrz 25.
Musiol25/09/2019 18:22

@Wozik Popraw tytuł, napisz nieco więcej w opisie, podaj także cenę w dol …@Wozik Popraw tytuł, napisz nieco więcej w opisie, podaj także cenę w dolarach.


Dokładnie. Jakie ma parametry.
S2+ w takiej cenie? To chyba nie jest dobra okazja...
Skoro lipa to.. nie biorę.. FOCH
Tyle płaciłem za dwie
Jaka tu okazja? :d
Jakby był sterownik Biscotti, to by była dobra cena. Ten model w promo jest poniżej 40zł
Dobra cena to była jak po 21 zł kupowałem...
CebulaDealer25/09/2019 19:11

Dobra cena to była jak po 21 zł kupowałem...


inacyj panie dular wtedy stał...
nie dość, że cena słaba to jeszcze użyty zwrot: "znana i lubiana" - to się aż prosi o falę zimna...


...ale nie dałem minusa
Cena nie jest zła, jest to wersja z mocniejszym sterownikiem i lepszym klikiem niż te najtańsze. Poza tym najczęściej na wyprzedaży są wersje z zimną diodą, a tu możemy sobie wybrać diodę nawet 3000-3200k czyli bardzo ciepłą - fajny temat. W aplikacji bez ubezpieczenia cena wychodzi 47,60
To nawet nie ma ładowarki wbudowanej , co godzinę trzeba rozkręcać i wymieniać albo ładować aku . Mam i nie polecam tego , jeden sezon na rowerze z tym cholerstwem i masz dosyć tej latarki .
Molibdenowy25/09/2019 23:04

To nawet nie ma ładowarki wbudowanej , co godzinę trzeba rozkręcać i wym …To nawet nie ma ładowarki wbudowanej , co godzinę trzeba rozkręcać i wymieniać albo ładować aku . Mam i nie polecam tego , jeden sezon na rowerze z tym cholerstwem i masz dosyć tej latarki .


Kupujesz latarkę bez wbudowanej ładowarki i narzekasz że nie ma ładowarki? Kup lampę rowerową z zewnętrznym zasilaniem a nie najpierw dziadujesz a później marudzisz. Chytry 2x kupuje. Jak kupujesz latarkę to i tak musisz mieć min. 2 aku, a port usb w większości latarek nie działa jako stałe zasilanie, zwykle ładuje aku z natężeniem 1A.
andrzej.pe26/09/2019 14:19

Kupujesz latarkę bez wbudowanej ładowarki i narzekasz że nie ma ładowarki? …Kupujesz latarkę bez wbudowanej ładowarki i narzekasz że nie ma ładowarki? Kup lampę rowerową z zewnętrznym zasilaniem a nie najpierw dziadujesz a później marudzisz. Chytry 2x kupuje. Jak kupujesz latarkę to i tak musisz mieć min. 2 aku, a port usb w większości latarek nie działa jako stałe zasilanie, zwykle ładuje aku z natężeniem 1A.


Teraz to mam podpięte pod baterię roweru tzn. dorobiłem 1S5P jak ładuje bat do e-bike to i ta się ładuje . Czyli jest 13S5P i 1S5P . Latareczka jest zamontowana na stałe a włócznik przy kierownicy . Tak że rozwiązałem irytujący problem wymiany aku co godzine.
Edytowane przez: "Molibdenowy" wrz 26.
To chyba nie był dobry debiut na Pepperze
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Wozik. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst