Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
345° Zakończono
20
Opublikowano 7 dni temu

Command & Conquer: Red Alert 3 za 17,47 zł i Command & Conquer 3: Tiberium Wars za 14,97 zł @ Steam

17,47zł69,90zł-75%
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.383
3.434

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Command & Conquer 3: Tiberium Wars - 14,97 zł


Command & Conquer: Red Alert 3, to kolejna, trzecia już odsłona doskonałej serii strategii czasu rzeczywistego, przez wielu fanów tego gatunku uważanej za jego czołowego reprezentanta. Premiera poprzedniej części gry miała miejsce ponad 7 lat temu, nic więc dziwnego, iż „trójka” oprócz wielu nowości, również pod względem oprawy wizualnej dotrzymuje kroku najnowszym produkcjom na rynku.

Fabuła Red Alert 3 koncentruje się wokół alternatywnej wersji historii – zdesperowani przywódcy Związku Radzieckiego postanawiają przenieść się w przeszłość aby zmienić bieg wydarzeń i przywrócić świetność Mateczce Rosji. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem – została stworzona nowa oś czasu, w której technologia wyewoluowała w zupełnie inną stronę niż w naszej rzeczywistości. Co więcej, na wschodzie powstało nowe supermocarstwo – Imperium Wschodzącego Słońca, które obok Sowietów i Aliantów stanowi jedną ze stron potężnego konfliktu zbrojnego – kolejnej wojny światowej.

Skoro mamy 3 strony konfliktu, mamy również tyle samo kampanii do rozegrania, a każda z nich zamyka się w 9 misjach. Co ciekawe, kampanie można ukończyć samotnie, bądź też zaprosić do współpracy kolegę i rozegrać walki w trybie kooperacji. Jeśli zdecydujemy się na grę w pojedynkę, nasze działania wesprą algorytmy sztucznej inteligencji sterujące dowódcami o różnych osobowościach. Poszczególne armie różnią się jednostkami bojowymi, a te czasami prezentują się dość oryginalnie, żeby nie powiedzieć dziwacznie – o ile bowiem delfiny wykorzystywane były już podczas znanych nam wojen, o tyle uzbrojone niedźwiedzie nie trafiają sie zbyt często. Ale to przecież historia alternatywna – nie dziwi więc wykorzystanie technologii Tesli w sztuce wojennej, transformujące się czołgi czy pływające wyspy – twierdze. Dodatkowo każda jednostka posiada zdolności specjalne – przykładowo zamrożenie wrogich oddziałów czy „rzucenie” niewidzialności na sojuszników może być bardzo przydatne podczas walk. Bitwy toczą się na lądzie, w powietrzu i na wodzie, nie można więc narzekać na jednostajność terenów oddanych do naszej dyspozycji.Command & Conquer 3: Tiberium Wars to gra wojenna, która powraca do korzeni – dosłownie i w przenośni. Zmagania dotyczą wojny o Tiberium pomiędzy terrorystami z Bractwa Nod a militarną organizacją GDI – zupełnie jak w pamiętnym pierwowzorze z 1995 roku. Jak na klasyczną strategię czasu rzeczywistego przystało, mamy tu do czynienia z szybkim zarządzeniem jednostek na polu bitwy, rozbudową zaplecza i wydobyciem surowca, wspomnianej już wyżej zielonej rośliny. Do walki powróciła większość jednostek, które znamy z pierwszej odsłony cyklu oraz jej kontynuacji Command & Conquer: Tiberian Sun. Istnieje więc możliwość wyprodukowania olbrzymich czołgów Mamutów, samolotów Orka oraz skorzystania z usług różnego rodzaju piechoty.

Command & Conquer 3: Tiberium Wars wykorzystuje w pełni trójwymiarowy silnik Sage, który został już wykorzystany przy okazji poprzedniej odsłony cyklu Command & Conquer: Generals. Autorzy wprowadzili do niego szereg usprawnień, zwłaszcza tych dotyczących oprawy wizualnej. Oprócz standardowych kampanii dla jednego gracza, program oferuje ponadto kilka trybów rozgrywki w sieci: Deathmatch, Team Deathmatch oraz World Domination.
Steam Więcej szczegółów na Steam
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Chodzą na Win11?
  Avatar
  Tak
 2. Avatar
  Jak ja bym zagrał w nowego red alerta albo coś o tyberium..
 3. Avatar
  RA3 daleko do RA2 z dodatkiem Yuris Revange. RA3 jest zbyt przekombinowane i graficznie wygląda jak Anime... Przy RA2 spędziłem setki godzin grając online.
  Tiberian Sun też lepsze od Tiberium Wars.
  Avatar
  Mam tak samo. Podchodziłem kilka razy do RA3 i oprawa graficzna oraz interfejs jest dla mnie nie do przejścia. Jedynym plusem gry były dla mnie przerywniki filmowe na wysokim poziomie, jak zawsze zresztą w serii. Jednak zdecydowanie lepszymi grami według mnie są "C&C Generals", "C&C3".

  Natomiast Red Alert 2 i dodatek Yuri's Revenge to gry epicko dobre na każdej płaszczyźnie. To ja dla mnie najlepsze RTS-y jakie powstały. Świetne kampanie oraz potyczki ze znajomymi. Nawet grając z komputerem można się dobrze bawić.
  Bardzo bym chciał aby powstała zremasterowana wersja.
 4. Avatar
  Red Alert 3 nadal ma blokadę 30kl/ na PC? Czy uporali się już z tym po tylu latach?
 5. Avatar
  Polecam wszystkim projekt openra.net/
 6. Avatar
  tak zmarnować taki potencjał tytułu
 7. Avatar
  Spoko promka, ale jak ktos nie ma jeszcze kilku gier z serii c&c bez remasteru to za ok 21 zl chodza w promocjach cyklicznych saga c&c wlacznie z tymi Dwoma grami w stawce.
 8. Avatar
  Autor
  ok dodane
 9. Avatar
  Da radę pograć w sieci że znajomymi?(
  Avatar
  Przyłączam się do pytania
 10. Avatar
  gry świetne ale na EA są co chwilę w promce za grosze ... (Edytowano)
 11. Avatar
  Ograłem z sentymentu na konsoli. Fajna gierka.
 12. Avatar
  W które C&C da się w miarę wygodnie grać? Kończę Legacy of the Void i zagrałbym w coś nowego
  Avatar
  Polecam remaster Command and Conquer i remaster RA 💪
  Wciąga
Avatar