Niestety, ta okazja już wygasła
Codziennie hot nowość 50% taniej (wykaz tytułów) @ Helion
183° Zakończono

Codziennie hot nowość 50% taniej (wykaz tytułów) @ Helion

4
maj 13.
W księgarni Helion codziennie inna książka za połowę ceny. Są to gorące nowości z oferty księgarni. W promocji za 50% ceny kupimy zarówno książkę drukowaną jak i ebook.

Dzisiaj "Python. Szybko i prosto". Dzięki tej książce zaczniesz błyskawicznie programować w Pythonie. Pominięto tu zbędne szczegóły, a skoncentrowano się na najważniejszych dla programisty, fundamentalnych zasadach programowania: przepływie sterowania, programowaniu zorientowanym obiektowo, dostępie do plików czy obsłudze wyjątków.
Aktualizacje społecznościowe
Helion OkazjeHelion kupony rabatowe

Grupy

4 Komentarze
W dobie kursów video, udemy, youtuba i stackoverflow kupowanie książek mija się już trochę z celem. Szczególnie jak za pół roku może zmienić się specyfikacja języka i książka będzie już nieaktualna.
KolorowyKredek13/05/2019 08:40

W dobie kursów video, udemy, youtuba i stackoverflow kupowanie książek mi …W dobie kursów video, udemy, youtuba i stackoverflow kupowanie książek mija się już trochę z celem. Szczególnie jak za pół roku może zmienić się specyfikacja języka i książka będzie już nieaktualna.


Nie do końca, kupowanie książek wydanych w oryginalnym języku jest jeszcze ok, ale wydania przetłumaczone (czyli większość książek Heliona), które pojawiają się rok od oryginału są zwykle nieaktualne, z wyjątkiem rzadko aktualizowanych języków jak C czy C++.
Ali_G13/05/2019 07:42

"Python. Szybko i prosto" <-- dobra ta książka? Tzn. czy jest stosunkowo a …"Python. Szybko i prosto" <-- dobra ta książka? Tzn. czy jest stosunkowo aktualna?


Wersja oryginalna z 2018 roku. Przejrzałem spis treści i widzę, że poziom dość podstawowy. Nie sądzę, żeby na takim poziomie Python uległ jakimś zmianom przez ten rok.
Tytuły rozdziałów podpowiadają, że to całkiem solidna pomoc dla zaczynających przygodę z tym językiem i początkujących.
Edytowane przez: "DoReMi" maj 13.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst