Niestety, ta okazja już wygasła
Coca Cola 1,5 l w Żabce w dobrej cenie
439° Zakończono

Coca Cola 1,5 l w Żabce w dobrej cenie

2,99zł4,50zł-34%Żabka Okazje
23
439° Zakończono
Coca Cola 1,5 l w Żabce w dobrej cenie
sie 29.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W sobotę 29.08.20 w Żabce można kupić w dobrej cenie Coca-Cole 1,5 l
Aktualizacje społecznościowe
Żabka OkazjeŻabka gazetka
Najlepsze komentarze
23 Komentarze
Obstawiam, że nie tylko zwykła Coca-Cola będzie na promce. Jak ktoś sprawdzi, to dajcie znać. Poza tym cena jak na Żabkę jest dobrze.
Jak na żabkę jest ok, ale ogólnie i tak nie ma większego szalu
cherry w takiej cenie poproszę
Edytowane przez: "Michal_1989" sie 29.
arusf201129/08/2020 10:24

Obstawiam, że nie tylko zwykła Coca-Cola będzie na promce. Jak ktoś spr …Obstawiam, że nie tylko zwykła Coca-Cola będzie na promce. Jak ktoś sprawdzi, to dajcie znać. Poza tym cena jak na Żabkę jest dobrze.


Coca-Cola Zero niestety nie łapie się na promkę. Wychodzi na to że wyłącznie zwykła Coca-Cola
radar-owiec29/08/2020 14:47

Coca-Cola Zero niestety nie łapie się na promkę. Wychodzi na to że wył …Coca-Cola Zero niestety nie łapie się na promkę. Wychodzi na to że wyłącznie zwykła Coca-Cola


To Lipton...
Ktoś z Was orientuje się może co się stało z coca cola 2,5 albo 2,25? Wycofali całkowicie?
Victoremque29/08/2020 18:57

Ktoś z Was orientuje się może co się stało z coca cola 2,5 albo 2,25? Wyco …Ktoś z Was orientuje się może co się stało z coca cola 2,5 albo 2,25? Wycofali całkowicie?


Cola o takiej pojemności zawsze się wygazuje i smakuje jak woda z cukrem.
ppp8529/08/2020 19:16

Cola o takiej pojemności zawsze się wygazuje i smakuje jak woda z cukrem.


Jak nie masz z kim pić to na pewno, takto idzie na 2 kolejki
Edytowane przez: "M2SC" sie 29.
M2SC29/08/2020 19:19

Jak nie masz z kim pić to na pewno, takto idzie na 2 kolejki


Chyba drużyny piłkarskiej
Victoremque29/08/2020 18:57

Ktoś z Was orientuje się może co się stało z coca cola 2,5 albo 2,25? Wyco …Ktoś z Was orientuje się może co się stało z coca cola 2,5 albo 2,25? Wycofali całkowicie?


Jest w sklepach innych, w żabce nigdy nie było
Kupione, dzięki.
BXXXVX_XVXX29/08/2020 19:13

Jest w sklepach innych, w żabce nigdy nie było


Nie pytałem konkretnie o żabkę, tylko o wszystkie sklepy. Ostatni raz tą colę widziałem w tamtym roku. Na internecie też nie widzę żeby ktoś miał w sprzedaży - wszędzie niedostępne.
Edytowane przez: "Victoremque" sie 29.
ppp8529/08/2020 19:16

Cola o takiej pojemności zawsze się wygazuje i smakuje jak woda z cukrem.


No i jaki to ma związek z zadanym pytaniem? Jak potrzeba dużą ilość coli bo np. przyjadą goście to ta była idealna i ekonomiczna.
Victoremque29/08/2020 23:03

No i jaki to ma związek z zadanym pytaniem? Jak potrzeba dużą ilość coli bo …No i jaki to ma związek z zadanym pytaniem? Jak potrzeba dużą ilość coli bo np. przyjadą goście to ta była idealna i ekonomiczna.


Taki ma związek, że to najprawdopodobniej przyczyna tego, że nie widzisz Coli w swoich ulubionych mega opakowaniach.
A co do gości i poczęstunku dla nich to pewnie jednak sporo osób ma zdanie że na tym się akurat nie oszczędza.
ppp8530/08/2020 06:46

Taki ma związek, że to najprawdopodobniej przyczyna tego, że nie widzisz Co …Taki ma związek, że to najprawdopodobniej przyczyna tego, że nie widzisz Coli w swoich ulubionych mega opakowaniach.A co do gości i poczęstunku dla nich to pewnie jednak sporo osób ma zdanie że na tym się akurat nie oszczędza.


Przyczyną jest najprawdopodobniej ekonomia firmy, a nie brak gazu. Nie, nie mają takiego zdania bo według twojej teorii nie zdąży się nawet wygazować.
Victoremque30/08/2020 08:32

Przyczyną jest najprawdopodobniej ekonomia firmy, a nie brak gazu. Nie, …Przyczyną jest najprawdopodobniej ekonomia firmy, a nie brak gazu. Nie, nie mają takiego zdania bo według twojej teorii nie zdąży się nawet wygazować.


Czyli najpierw zadajesz pytania, żeby później sobie na nie odpowiadać
Jeżeli chcesz się wypaowaidac na temat ekonomii to kluczową sprawą jest popyt na oferowane przez firmę towary. Producent Coca-Coli doszedł do wniosku że Polaków jednak nie cieszy już woda z cukrem bez gazu
ppp8530/08/2020 08:48

Czyli najpierw zadajesz pytania, żeby później sobie na nie odpowiadać (s …Czyli najpierw zadajesz pytania, żeby później sobie na nie odpowiadać Jeżeli chcesz się wypaowaidac na temat ekonomii to kluczową sprawą jest popyt na oferowane przez firmę towary. Producent Coca-Coli doszedł do wniosku że Polaków jednak nie cieszy już woda z cukrem bez gazu


Nie. Ja nie zadawałem pytania o takiej treści, pytałem tylko czy została wycofana. Czyjaś opinia na temat produktu, wciskana na siłę by zacząć awanturę mnie nie interesuje. W Niemczech ta wersja została, więc na tym skończę tę bezsensowną dyskusję, bo ewidentnie coś sobie ubzdurałeś z tym gazem.
Edytowane przez: "Victoremque" sie 30.
Victoremque30/08/2020 10:45

Nie. Ja nie zadawałem pytania o takiej treści, pytałem tylko czy została wy …Nie. Ja nie zadawałem pytania o takiej treści, pytałem tylko czy została wycofana. Czyjaś opinia na temat produktu, wciskana na siłę by zacząć awanturę mnie nie interesuje. W Niemczech ta wersja została, więc na tym skończę tę bezsensowną dyskusję, bo ewidentnie coś sobie ubzdurałeś z tym gazem.


Nic sobie nie ubzdurałem, jedynie odpowiedziałem na Twoje pytanie czy jeszcze jest, czy została wycofana Cola w bardzo dużych butelkach.
Masz prawo nie zgadzać się z moją odpowiedzią na Twoje pytanie. Wydaje mi się jednak traktowanie swojej odpowiedzi na swoje pytanie to słaba praktyka. Tym bardziej że wszystko (przyjmowanie gości jak i politykę producenta Coli) sprowadzasz do ogólnego pojęcia ekonomiki.
Ja wskazałem potencjalną przyczynę spadku popytu.....
Jeżeli nie interesuje Cię zdanie innych to nie zadawaj pytań.
Edytowane przez: "ppp85" sie 30.
ppp8530/08/2020 11:15

Nic sobie nie ubzdurałem, jedynie odpowiedziałem na Twoje pytanie czy j …Nic sobie nie ubzdurałem, jedynie odpowiedziałem na Twoje pytanie czy jeszcze jest, czy została wycofana Cola w bardzo dużych butelkach.Masz prawo nie zgadzać się z moją odpowiedzią na Twoje pytanie. Wydaje mi się jednak traktowanie swojej odpowiedzi na swoje pytanie to słaba praktyka. Tym bardziej że wszystko (przyjmowanie gości jak i politykę producenta Coli) sprowadzasz do ogólnego pojęcia ekonomiki.Ja wskazałem potencjalną przyczynę spadku popytu.....Jeżeli nie interesuje Cię zdanie innych to nie zadawaj pytań.


To gdzie odpowiedziałeś konkretnie czy została wycofana, bo nie widzę? I Powtarzam, nie odpowiedziałem na swoje pytanie - bo ja pytań o przyczynę wycofania nie zadawałem. Proszę czytać ze zrozumieniem. Co do ostatniego zdania - musi mnie interesować zdanie innych? W odpowiedzi wystarczyłaby odpowiedź "tak" lub "nie" jaki sens ma wciskanie swojej opinii i tym samym odpowiedź nie na temat?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst