Co drugi bilet ZA DARMO w Wizz Air!
117°Zakończono

Co drugi bilet ZA DARMO w Wizz Air!

4
maj 18. 2015
Tylko 19 maja od godz. 00:00 do 24:00 czasu środkowoeuropejskiego w przypadku zakupu co najmniej dwóch (2) lub więcej miejsc, w tym samym czasie i w ramach tej samej rezerwacji, na ten sam lot obsługiwany przez Wizz Air Hungary Ltd. (W6). Jedna rezerwacja może obejmować nie więcej niż sześciu (6) pasażerów.

Co drugi zakupiony bilet będzie bezpłatny, nie więcej niż trzy bezpłatne miejsca na jedną rezerwację. Terminy „gratis” oraz „bezpłatny” oznaczają, iż nie będzie pobierana opłata za przelot – w tym podatki, opłaty obowiązkowe, mały bagaż podręczny (maksymalne wymiary: 42 x 32 x 25 cm), ale wyłączając opłatę manipulacyjną za bezpłatny bilet.


* Opłata manipulacyjna będzie naliczana za każdy bezpłatny bilet. Duży bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany są dodatkowo płatne. Żadne inne dodatkowe usługi nie są objęte promocją i muszą zostać opłacone, nawet jeśli dotyczą bezpłatnego biletu. Zakupione bilety muszą być użyte razem i nie mogą być anulowane oddzielnie. Rezerwacje powyżej sześciu (6) pasażerów są wyłączone z promocji. Liczba miejsc dostępnych w konkretnej cenie jest ograniczona.

Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Pepper
no taka promocja, to już coś!
Pepper
Bilety do Gruzji na wakacje kupione, dzięki
Ja tam nic ciekawego nie mogę znaleźć.
Pepper
@nocny_napoleon Kwestia co to znaczy 'coś ciekawego' - Sam dorwałem Kutuasi za 400zł/osoba w lipcu i jeszcze Barcelone, lot na El Prat za 160zł/osoba, był Tel Awiw za 180zł/osoba, to samo Islandia, Bergamo trochę taniej. Malta w wysokim sezonie za mniej niż 500zł/osoba. To jakby nie patrzeć świetne ceny.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy