Niestety, ta okazja już wygasła
Clovin Septon II - Lidl
179° Zakończono

Clovin Septon II - Lidl

19,99zł34,99zł-43%Lidl Okazje
27
179° Zakończono
Clovin Septon II - Lidl
maj 2. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Rewelacyjna cena świetnego produktu. Już tłumaczę dlaczego!

Miałem zawsze problem ze moje ubrania ciemne albo ręczniki po praniu śmierdziały. Ktoś mi kiedyś polecił ten proszę. Wyczytałem że zabija bakterie itd. Postanowiłem spróbować i byłem zaskoczony!
Próbowałem już wszystkiego ale tylko dzięki temu moje ubrania znowu zaczęły nadawać się do neszenia a ręczniki do wycierania

Przekazuje i wam te tajemna wiedzę ;)))

259077-enaQI.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
27 Komentarzy
Ja przed użyciem ręcznika się myję i wtedy nawet przed praniem ręcznik nie śmierdzi

*zart, jakby ktoś nie zrozumiał

**plus, dzięki nie znałem tego.
Edytowane przez: "zwirz" maj 2.
Dzięki, mam parę czarnych koszulek, z którymi jest taki problem, muszę kiedyś spróbować:)
Ciekawe to... Tyle lat żyję na tym świecie i nigdy mi ubrania nie śmierdziały po wyjęciu z pralki i to zarówno wyprane w PRL-owskim Polarze, Amice, Boschu czy Hooverze
rymcymcym02/05/2020 09:05

Ciekawe to... Tyle lat żyję na tym świecie i nigdy mi ubrania nie śm …Ciekawe to... Tyle lat żyję na tym świecie i nigdy mi ubrania nie śmierdziały po wyjęciu z pralki i to zarówno wyprane w PRL-owskim Polarze, Amice, Boschu czy Hooverze


WIesz co nie wiem czym to jest spowodowane ale może moja flora bakteryjną i nadmierna potliwością.. Tak czy inaczej wiem że spoko osób ma taki problem a okazja do testów jest
Stary skoro po praniu śmierdziały Ci ubrania to miałeś coś nie tak z pralką na 100%.
Różne osoby tak mają. Może po części kto wie ale na pewno proszek pomógł jakkolwiek by nie było
To też zależy od charakteru pracy, np ja biegam po różnych zakładach gdzie jest sporo pleśni itp. przed praniem rzeczy sa ok, po praniu w 30 lub 40c jak tylko dostana wode i schna jest nieprzyjemny zapach. Dezynfekowalem je zawsze w virusolvie i to pomaga, bo niestetu 95% rzeczy nie mozna prac w 60+ bo będzie po ciuchach.
Proszek na bank kupie i przestuje. Dzieki za tip.
kamil.grymin02/05/2020 09:21

To też zależy od charakteru pracy, np ja biegam po różnych zakładach gdzie …To też zależy od charakteru pracy, np ja biegam po różnych zakładach gdzie jest sporo pleśni itp. przed praniem rzeczy sa ok, po praniu w 30 lub 40c jak tylko dostana wode i schna jest nieprzyjemny zapach. Dezynfekowalem je zawsze w virusolvie i to pomaga, bo niestetu 95% rzeczy nie mozna prac w 60+ bo będzie po ciuchach. Proszek na bank kupie i przestuje. Dzieki za tip.


TO jest akurat płyn ale ma te sama nazwę więc na pewno to samo działanie. Powodzenia
Koksymilian02/05/2020 09:08

WIesz co nie wiem czym to jest spowodowane ale może moja flora bakteryjną i …WIesz co nie wiem czym to jest spowodowane ale może moja flora bakteryjną i nadmierna potliwością.. Tak czy inaczej wiem że spoko osób ma taki problem a okazja do testów jest


Może prałeś w za niskiej temperaturze albo za mało płynu dawałeś? Za krótki cykl? Wiesz człowiek na co dzień mniej lub więcej się poci ale jakiś sport to każdy daje potem i ubrania też. Ręczniki to samo z kilka razy w życiu mi się trafiło po saunie + jeziorze czyli miks mega dawki potu plus wody jeziornej i bez problemu się wypierało wszystko.
* ten płyn w sumie spróbuję bo nigdy nie używałem ale w porównaniu z persilrm w promocji to trochę wychodzi drogo, chyba przez to że hipoalergiczny itd.
Edytowane przez: "SzczfanaGapa" maj 2.
SzczfanaGapa02/05/2020 09:27

Może prałeś w za niskiej temperaturze albo za mało płynu dawałeś? Za krótk … Może prałeś w za niskiej temperaturze albo za mało płynu dawałeś? Za krótki cykl? Wiesz człowiek na co dzień mniej lub więcej się poci ale jakiś sport to każdy daje potem i ubrania też. Ręczniki to samo z kilka razy w życiu mi się trafiło po saunie + jeziorze czyli miks mega dawki potu plus wody jeziornej i bez problemu się wypierało wszystko.* ten płyn w sumie spróbuję bo nigdy nie używałem ale w porównaniu z persilrm w promocji to trochę wychodzi drogo, chyba przez to że hipoalergiczny itd.


Próbowałem różne sposoby. Wysoka i niska temp różne cykle. Sody, proszki. Ale tylko to pomogło.
Koksymilian02/05/2020 09:32

Próbowałem różne sposoby. Wysoka i niska temp różne cykle. Sody, proszki. A …Próbowałem różne sposoby. Wysoka i niska temp różne cykle. Sody, proszki. Ale tylko to pomogło.


Może komuś pomóże ✋
@Koksymilian dodaj zdjęcie cenówki na potwierdzenie
Musiol02/05/2020 09:42

@Koksymilian dodaj zdjęcie cenówki na potwierdzenie

4298191-IkFFG.jpg
Czasem problem źle pachnących ubrań leży w złym suszeniu lub w wilgotnych miejscach przechowywania.
podlas02/05/2020 09:46

Czasem problem źle pachnących ubrań leży w złym suszeniu lub w wilgotnych m …Czasem problem źle pachnących ubrań leży w złym suszeniu lub w wilgotnych miejscach przechowywania.


Ja tak mam nawet po suszeniu w suszarce, więc wiesz. Może material stary i tak reaguje.
Koksymilian02/05/2020 09:32

Próbowałem różne sposoby. Wysoka i niska temp różne cykle. Sody, proszki. A …Próbowałem różne sposoby. Wysoka i niska temp różne cykle. Sody, proszki. Ale tylko to pomogło.


W zasadzie zastosowanie odplamiacza w proszku lub w płynie na H2O2 (nadtlenek wodoru) poradzi sobie z tym problemem (składnik czynny septonu), Tylko jest problem z ciemnymi ubraniami. Do tego tempo schnięcia ubrania, jeśli długo schną to zwyczajnie butwieją.
Bo ręczniki panie kochany to się pierze w temperaturze 90c
W Aldi pojawia się czasem plyn-dodatek do prania w cenie 8-9 zł. Ostatnio był w lutym. Też mogę polecić w takich ciężkich śmierdzących przypadkach.
4298431-x4PQy.jpg
Koksymilian02/05/2020 09:08

WIesz co nie wiem czym to jest spowodowane ale może moja flora bakteryjną i …WIesz co nie wiem czym to jest spowodowane ale może moja flora bakteryjną i nadmierna potliwością.. Tak czy inaczej wiem że spoko osób ma taki problem a okazja do testów jest


Spocić to ja się też potrafię i to jak stado szczurów, ale po praniu nic nie śmierdzi
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst