Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Cities: Skylines - Snowfall (DLC) Steam 
406°

Cities: Skylines - Snowfall (DLC) Steam 

13,26złEneba Okazje
7
406°
Cities: Skylines - Snowfall (DLC) Steam 
wrz 13. 2020
Snowfall to drugi dodatek do Cities: Skylines. W Snowfall, miasta graczy zostaną pokryte śniegiem i strugami deszczu dzięki nowemu systemowi pogody w grze, a ich umiejętności zostaną przetestowana przez nowe wyzwania związane z prowadzeniem miasta, gdy temperatura spadnie. Sprzęt do odśnieżania będzie dbał o ulice, systemy grzewcze ogrzeją mieszkańców, a nowe tramwaje będą przewozić obywateli w ulepszonym interfejsie transportu publicznego. Wszystkie te funkcje będą utrzymywać graczy w gotowości - podczas gdy ich miasta zabłyszczą od śniegu razem z nowymi wizualizacjami pogodowymi.
Aktualizacje społecznościowe
Eneba OkazjeEneba coupon
Najlepsze komentarze
Nie kupować. A jak ktoś kupi, nie instalować. Jak ktoś zainstaluje, nie włączać. Jak już ktoś włączy, nie daj Boże, nie budować!

Ta gra wciąga. To moje ostrzeżenie.
7 Komentarzy
Chyba wszystkie dlc są w bardzo dobrej cenie.
Nie kupować. A jak ktoś kupi, nie instalować. Jak ktoś zainstaluje, nie włączać. Jak już ktoś włączy, nie daj Boże, nie budować!

Ta gra wciąga. To moje ostrzeżenie.
Ten dodatek jest warty chyba każdej ceny, ponieważ dużo dodaje: tramwaje, śnieg, pługi/odśnieżanie dróg i miejsce do składowania śniegu czy doprowadzanie ciepła
Kupione plus
Tomek17913/09/2020 20:50

Ten dodatek jest warty chyba każdej ceny, ponieważ dużo dodaje: tramwaje, ś …Ten dodatek jest warty chyba każdej ceny, ponieważ dużo dodaje: tramwaje, śnieg, pługi/odśnieżanie dróg i miejsce do składowania śniegu czy doprowadzanie ciepła


W praktyce jak śnieg Cię nie jara to daje wyłącznie tramwaje. Coś co powinno być w podstawce albo ostatecznie w mass transit. Paradox posysa pauke z tymi DLC i fragmentacją gotowej gry.
Mikrowirus13/09/2020 15:44

Nie kupować. A jak ktoś kupi, nie instalować. Jak ktoś zainstaluje, nie włą …Nie kupować. A jak ktoś kupi, nie instalować. Jak ktoś zainstaluje, nie włączać. Jak już ktoś włączy, nie daj Boże, nie budować!Ta gra wciąga. To moje ostrzeżenie.


Wciąga jak chodzenie po bagnach. Niejedną nockę się zarwało...
Gra super, ale jak nie zwiększą limitu pojazdów z ok. 16000 to chyba nie powrócę do tej gry. Niestety podczas rozwoju miasta oczywiście przybywa suma pojazdów i jak się dojdzie do tego limitu to zaczynają się problemy i gra już dla mnie traci sens. A tak chciałbym wybudować dużą metropolię tętniącą życiem i rozbudowaną infrastrukturą...
Edytowane przez: "maybach512" wrz 14.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst