Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Ciszej Proszę - książka o introwersji (Susan Cain) ebook
579°

Ciszej Proszę - książka o introwersji (Susan Cain) ebook

21,45zł34zł-37%Ebookpoint Okazje
7
579°
Ciszej Proszę - książka o introwersji (Susan Cain) ebook
gru 23. 2020
Świetna książka o introwersji, bardzo dobrze oceniana i jedna z lepszych na ten temat. Dla introwertyków, żeby dowiedzieli się więcej o sobie i poczuli się trochę swobodniej, ale także dla osób ekstrawertycznych, które chcą lepiej zrozumieć i dogadywać się z 1/3 populacji

Książka przeceniona jest w 4 sklepach, które z tego co wiem są jedną siecią - ale cena rekordowa, nie spadała poniżej 30zł od miesięcy. Sklepy o których mowa:
1. Septem
2. Sensus
3. One Press
4. Ebookpoint (Link w ofercie)


Opis ze strony
Co najmniej jedna trzecia spośród osób, które znamy, to introwertycy. To ci, którzy wolą słuchać niż mówić, czytać książki niż chodzić na przyjęcia. Są oni pomysłowi i twórczy, ale nie lubią się promować; wolą pracować samodzielnie niż w zespole. Choć często mówi się o takich osobach „ciche” i „spokojne”, to właśnie introwertykom zawdzięczamy wiele z najwspanialszych dokonań – od słynnych słoneczników van Gogha do pierwszego komputera osobistego.

Ta napisana z pasją, oparta na wynikach badań naukowych, pełna zapadających w pamięć fascynujących opowieści o rzeczywistych osobach książka pokazuje nam, jak bardzo nie docenia się introwertyków oraz ile na tym traci nasz rozgadany świat.

Korzystając z wyników najnowszych badań z dziedziny psychologii oraz neurobiologii, autorka ujawnia zadziwiające, mało znane dotąd różnice między ekstrawertykami a introwertykami.

Zapewne najbardziej inspirującym aspektem Ciszej, proszę… jest to, że Susan Cain prezentuje nam galerię introwertyków, którzy odnieśli sukces – od superinteligentnego, niezwykle dynamicznego prelegenta, który po wykładach odzyskuje siły w samotności, do osiągającego rekordowe wyniki sprzedaży akwizytora, który w spokoju swoich czterech ścian korzysta z mocy, jaką daje mu zadawanie pytań. Wreszcie autorka udziela nam mnóstwa bezcennych rad dotyczących m.in. tego, w jaki sposób lepiej i skuteczniej radzić sobie z różnicami w relacjach introwertyk/ekstrawertyk, jak wzmacniać poczucie własnej wartości w introwertycznym dziecku oraz czy i kiedy warto „udawać” ekstrawertyka.

Ta niezwykła książka na zawsze już zmieni nasz sposób postrzegania introwertyków oraz, co równie ważne, to, w jaki sposób introwertycy postrzegają samych siebie.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz