Niestety, ta okazja już wygasła
Ciśnieniomierz naramienny Sencor SBP 690 Kaufland
152° Zakończono

Ciśnieniomierz naramienny Sencor SBP 690 Kaufland

45zł89,99zł-50%Kaufland Okazje
4
sie 29.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciśnieniomierz naramienny Sencor SBP 690 znaleziony w Kaufland Koszalin ul. Morska.

Ciśnieniomierz bez metalowej sprzączki w rękawie co dla niektórych jest istotne - sam niedawno kupowałem go z tego powodu dla dziadków w regularnej cenie .

Prawdopodobnie tylko lokalnie.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

4 Komentarze
Teraz chyba rzadko który z obecnie produkowanych, nawet tanich ciśnieniomierzy ma tę sprzączkę.
Co nie zmienia faktu, że cena świetna i pewnie produkt nie jest zły, nawet biorąc pod uwagę markę.
Oglądałem go w sklepie jak był normalnej cenie, ale zdecydowałem się wtedy wziąć dla teściów wysyłkowo z Lidla model z kilkoma dodatkowymi bajerami (jak np. informacje głosowe) + szafę, którą teściowa chciała, aby przesyłka była darmowa.
Jak ktoś się zastanawia to lepiej brać właśnie te naramienne niż nadgarstkowe, chociaż jak ktoś ma nierówne lub wysokie ciśnienie to bywa uciążliwe jak kilka razy pompuje aż do drętwienia ręki, ale przynajmniej zmierzone wartości są raczej realne.
xxeross29/08/2019 21:24

Teraz chyba rzadko który z obecnie produkowanych, nawet tanich …Teraz chyba rzadko który z obecnie produkowanych, nawet tanich ciśnieniomierzy ma tę sprzączkę.Co nie zmienia faktu, że cena świetna i pewnie produkt nie jest zły, nawet biorąc pod uwagę markę.Oglądałem go w sklepie jak był normalnej cenie, ale zdecydowałem się wtedy wziąć dla teściów wysyłkowo z Lidla model z kilkoma dodatkowymi bajerami (jak np. informacje głosowe) + szafę, którą teściowa chciała, aby przesyłka była darmowa.Jak ktoś się zastanawia to lepiej brać właśnie te naramienne niż nadgarstkowe, chociaż jak ktoś ma nierówne lub wysokie ciśnienie to bywa uciążliwe jak kilka razy pompuje aż do drętwienia ręki, ale przynajmniej zmierzone wartości są raczej realne.


No właśnie wbrew pozorom nie do końca, jak dzwoniłem i pytałem sprzedawców na allegro czy mają jakiś w ofercie bez sprzączki to wszystkie w podobnej cenie niestety ja miały albo po prostu miałem pecha
Potwierdzam ze jest
Ktoś go widział w Poznaniu lub okolicach w tej cenie?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst