Niestety, ta okazja już wygasła
Ciśnieniomierz nadgarstkowy AEG  - 5610  - TESCO
451° Zakończono

Ciśnieniomierz nadgarstkowy AEG - 5610 - TESCO

14,99zł69,90zł-79%Tesco Okazje
22
451° Zakończono
Ciśnieniomierz nadgarstkowy AEG - 5610 - TESCO
lip 30. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Prosty ciśnieniomierz nadgarstkowy - Tesco lbn stoisko rtv-agd , dosyć duże cyfry , BEZ BATERII dwa paluszki AAA (mniejsze)
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Nie warto. Wywalilem na smietnik
22 Komentarze
Nie warto. Wywalilem na smietnik
Wczoraj wchodził po 29,99zł, już nie wiem w którym tesco.
Tego rodzaju cuda sa czesto niedokladne- przeklamuja. W szpitalach uzywa sie ze wzgedu na oszczednosc czasu ale lepsze sa te tradycyjne.
Ja wziąłem , żeby nosić do pracy w plecaku, jest różnica w pomiarze pewnie ale mniej więcej można zobaczyć czy wysokie czy niskie
Producent porządny jeśli chodzi o elektronarzędzia i dodatki do nich ale ciśnieniomierz to cienki bolek w ich wykonaniu - dokładność itp.
Przed użyciem , przeczytać instrukcję , nadgarstek przy pomiarze trzymamy na wysokości serca , i zakładamy oczywiście wyświetlaczem do dołu - odwrotnie jak zegarek 😁
W taką pogodę będzie zawsze niższe ze 20-30%
Edytowane przez: "kamil780217" lip 30. 2019
Nadgarstkowe są wystarczająco dokładne, a ich główna zaletą jest wygoda.
Tak jak wspaniał @kamil780217 warto najpierw przeczytać jak to obsługiwać poprawnie
Co ciekawe pomiar powinno się wykonywać podobnie opaskami smart typu xiaomi mi band, ale tego to już praktycznie nikt nie wie


[KOMENTARZ SPRAWDZONY I ZATWIERDZONY PRZEZ MODERACJĘ PEPPERA]
Do chrzanu są takie ciśnieniomierze. Dodatkowo psują się znacznie częściej niż klasyczne. Imo nie warto. Lepiej kupić dobrego Omrona, który spokojnie wystarczy co najmniej na kilkanaście lat nawet codziennych pomiarów. Ale okazja niby jest, więc plus.
Najlepszy jest stetoskop i ciśnieniomierz zegarowy. Nadgarstkowy to jest nieporozumienie.
ja kupiłem tydzien temu pulsometr AEG -naramienny w TESCO -Wrocław po przecenie. dodam, żę mankiet na moją dziewczynę okazał się ciut za szeroki.(chudzinka jest) - dlatego oddam z paragonem w cenie zakupu zainteresowanemu...lub zwrócę.
p.s. odbior osobisty w okolicy placu Strzegomskiego w godzinach pracy.

To chyba ten model AEG BMG 5611
Cene podam wieczorem, jak przeczytam paragon

cena z paragonu 55 PLN
Edytowane przez: "reef" sie 1. 2019
Prawie darmo, ktoś wie czy ogolno krajowa.
trzyszosteczki_30/07/2019 15:13

Najlepszy jest stetoskop i ciśnieniomierz zegarowy. Nadgarstkowy to jest …Najlepszy jest stetoskop i ciśnieniomierz zegarowy. Nadgarstkowy to jest nieporozumienie.


Dokładnie jak piszesz, ale te elektroniczne na ramie też dają radę, wyniki są porównywalne, nie raz nie chce mi się mierzyć u pacjenta stetoskopem, to załączam ten na ramię. Te nadgarstkowe to straszny chłam. Nie polecam nikomu, jedyne do czego się nadaje to śmietnik
ZdzichuRychu30/07/2019 11:07

Tego rodzaju cuda sa czesto niedokladne- przeklamuja. W szpitalach uzywa …Tego rodzaju cuda sa czesto niedokladne- przeklamuja. W szpitalach uzywa sie ze wzgedu na oszczednosc czasu ale lepsze sa te tradycyjne.


Tego chłamu nie używa się w szpitalach. Używa się takich na ramie.
Użyteczność i wiarygodność pomiarów tego czegoś nie jest warta nawet tych 15 zł, chyba że ktoś chce użyć jako dekoracji wtedy jak najbardziej na plus. Ciśnieniomierz tylko i wyłącznie manualny, z stetoskopem. Nawet ciśnieniomierze po kilkaset złotych potrafią dawać duże błędy pomiarowe, a w przypadku migotania przedsionków czasem wcale nie są w stanie wykonać pomiaru.
Edytowane przez: "DamianBobkowski" lip 30. 2019
DamianBobkowski30/07/2019 19:58

Użyteczność i wiarygodność pomiarów tego czegoś nie jest warta nawet tych 1 …Użyteczność i wiarygodność pomiarów tego czegoś nie jest warta nawet tych 15 zł, chyba że ktoś chce użyć jako dekoracji wtedy jak najbardziej na plus. Ciśnieniomierz tylko i wyłącznie manualny, z stetoskopem. Nawet ciśnieniomierze po kilkaset złotych potrafią dawać duże błędy pomiarowe, a w przypadku migotania przedsionków czasem wcale nie są w stanie wykonać pomiaru.


E tam gadasz, te na ramię dają radę nie raz sprawdzałem stetoskopem oraz takim markowym na ramię i dla zwykłego człowieka nie było większej różnicy po drugie starsza osoba nie zmierzy ciśnienia manometrem ręcznym.
Patrick30/07/2019 20:56

E tam gadasz, te na ramię dają radę nie raz sprawdzałem stetoskopem ora …E tam gadasz, te na ramię dają radę nie raz sprawdzałem stetoskopem oraz takim markowym na ramię i dla zwykłego człowieka nie było większej różnicy po drugie starsza osoba nie zmierzy ciśnienia manometrem ręcznym.


Oczywiście że zmierzy, jedyny warunek to brak wady słuchu. Tak dają radę, często spotykam się z tym u pacjentów - powód wezwania karetki nadciśnienie, zajeżdżamy mierzę manualnym okazuje się że ciśnienie 130/80 ... Zajebiste są te automaty :D.
DamianBobkowski30/07/2019 21:16

Oczywiście że zmierzy, jedyny warunek to brak wady słuchu. Tak dają radę, c …Oczywiście że zmierzy, jedyny warunek to brak wady słuchu. Tak dają radę, często spotykam się z tym u pacjentów - powód wezwania karetki nadciśnienie, zajeżdżamy mierzę manualnym okazuje się że ciśnienie 130/80 ... Zajebiste są te automaty :D.


Bardzo często starsi ludzie mają problem, aby manualne ogarnąć, tutaj naciskać, tutaj odkręcać, tutaj przytrzymać stetoskop. A jeszcze żeby chcieć być bardziej dokładnym, to najpierw wyczuć przy jakim ciśnieniu zanika tętno palcami, a dopiero później mierzyć. (Ale to w gabinecie upierdliwego lekarza) Znam na przykładzie rodziny jak i moich pacjentów. A te na ramię, to tak jak pisałem, te markowe są naprawdę okey, mają testy i można ich spokojnie używać Na oddziale nigdy nie miałem przypadku, żeby źle coś wyszło.
Najlepsze do użytku domowego są porzadne elektroniczne ciśnieniomierze z pompką, ale na ramię
HappyGrzes30/07/2019 12:12

Nadgarstkowe są wystarczająco dokładne, a ich główna zaletą jest wygod …Nadgarstkowe są wystarczająco dokładne, a ich główna zaletą jest wygoda.Tak jak wspaniał @kamil780217 warto najpierw przeczytać jak to obsługiwać poprawnie Co ciekawe pomiar powinno się wykonywać podobnie opaskami smart typu xiaomi mi band, ale tego to już praktycznie nikt nie wie [KOMENTARZ SPRAWDZONY I ZATWIERDZONY PRZEZ MODERACJĘ PEPPERA]


Cooo? Widziales na mi bandzie ciśnieniomierz?! Tam tylko puls mierzy a to możesz jak chcesz mierzyć
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst