Niestety, ta okazja już wygasła
Ciśnieniomierz automatyczny z walidacją kliniczną i bluetooth ESH Braun ExactFit(TM) 5 - BUA6350
511° Zakończono

Ciśnieniomierz automatyczny z walidacją kliniczną i bluetooth ESH Braun ExactFit(TM) 5 - BUA6350

183,20zł247,75zł-26% 7,99zł Allegro Okazje
45
511° Zakończono
Ciśnieniomierz automatyczny z walidacją kliniczną i bluetooth ESH Braun ExactFit(TM) 5 - BUA6350
sty 5. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Automatyczny ciśnieniomierz naramienny, dokładny, wygodny i łatwy w stosowaniu. Klinicznie potwierdzona dokładność pomiaru. Ciśnieniomierz mierzy ciśnienie metodą oscylometryczną. Posiada automatyczny zapis wyników dla dwóch osób. Dla każdej osoby to 60 ostatnich pomiarów wraz z godziną i datą pomiaru. W celu polepszenia kontroli wyników, posiada funkcję uśredniania 3 ostatnich pomiarów.
Kompatybilny z aplikacją Braun Healthy Heart- dane pobierane przez bluetooth. Dzięki aplikacji możesz śledzić ciśnienie krwi, dodawać wskaźniki stylu życia, a nawet udostępniać dane swojemu lekarzowi. Uzyskaj stały dostęp do swoich danych i śledź swoje postępy w czasie. Twoje dane takie jak ciśnienie krwi i puls są wyświetlane w twojej aplikacji jako: wykresy, wyniki w kalendarzu lub listy historii wyników. Dodaj czynniki stylu życia. Zobacz, jak dieta, ćwiczenia, stres i sen wpływają na wyniki ciśnienia krwi. Za jednym naciśnięciem przycisku możesz przesłać pełny opis historii ciśnienia krwi bezpośrednio do swojego lekarza, innych pracowników służby zdrowia lub rodziny. Łatwa konfiguracja dzięki wbudowanym samouczkom.
Aktualizacje społecznościowe
@SonnyBlack zapomniał dodać bardzo ważnej sprawy. Ciśnieniomierz posiada dwa mankiety.
1: 22-32cm
2: 32-42cm
Jest to ważne, ponieważ standardowo jeżeli ktoś ma koło 40 w łapie to nie zmierzy 90% urządzeń ciśnienia, zostaje się tylko nadgarstkowy.

ps. poziom "zelektrodzenia" peppera zaczyna sięgać zenitu. Cena najniższa możliwa, sprawdziłem, a w komentarzach ściek i niezrozumienie
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
Najlepsze komentarze
45 Komentarzy
Prześlij Komentarz