Niestety, ta okazja wygasła 10 marca 2018.
447°
16
Opublikowano 4 marca 2018

Cien Mydło w piance do rąk

2,69zł3,99zł-33%
Awatar użytkownika Rex
Opublikowane przez Rex
Dołączył w 2015
17
288

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobre mydło do mycia rąk w postaci piany.
Wydaje mi się, że jest to najtańsze mydło w piance (w przypadku opakowań detalicznych).

Płyn przechodząc przez mechanizm spieniający łączy się z powietrzem i zwiększa swoją objętość 15-krotnie, zamieniając się w gęstą pianę.

Dostępne rodzaje: mango, wanilia, lilia.
Pojemność - 300 ml.
Szczególnie polecam mango.
Warto spróbować.

Również, można samodzielnie przygotować płyn do takiego dozownika.
Wystarczy delikatnie wymieszać dowolny żel pod prysznic albo zwykłe mydło w płynie z wodą w proporcji 1:1. (proporcja wody może zostać zwiększona 1:2 - 1:5)


75294.jpg
Opinie:
fixation.pl/201…tml
kosmetyczneszalenstwo.pl/201…tml
mowtylkoszeptem.blogspot.com/201…tml
Lidl Więcej szczegółów na Lidl
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika zorka
  @Rex dziękuję, kupiłam dla pojemnika. Robi piankę z dowolnego mydła rozrobionego z wodą.
 2. Awatar użytkownika Diabolique
  Pianka jest świetna. Najlepsza.
 3. Awatar użytkownika bratekk
  Sklad do bani SLS PEG... czyli substancje wysuszajace i potencjalnie rakotworcze, no ale czego oczekiwać za takie pieniądze
 4. Awatar użytkownika Martu
  spukk004/03/2018 22:25

  Czy do takiego dozownika mozna wlac inne mydlo ktore przechodzac przez …Czy do takiego dozownika mozna wlac inne mydlo ktore przechodzac przez pompke sie spieni czy to sprawa specjalnego plynu?


  20% mydla 60% wody i 20% powietrza, ja tak uzupelnialam mydlo z palmolive

  Fajna cena, plusik
 5. Awatar użytkownika milijka
  Pianki są dobre, gdy w domu jest dziecko. Syn zużywał mydło litrami. Pianka starcza na zdecydowanie dłużej
 6. Awatar użytkownika Rex
  Autor
  spukk004/03/2018 22:25

  Czy do takiego dozownika mozna wlac inne mydlo ktore przechodzac przez …Czy do takiego dozownika mozna wlac inne mydlo ktore przechodzac przez pompke sie spieni czy to sprawa specjalnego plynu?


  Nie. Tylko specjalny płyn do dozownika pianotwórczego.
  Możesz kupić w Internecie, w opakowaniach po 5 litrów, cena to około 20 zł.
  Lub zrobić płyn, jak napisałem w opisie okazji. (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Cavveat
  Właśnie szukałem czegoś takiego ale inne zabijały ceną. Dzięki
 8. Awatar użytkownika Rex
  Autor
  Martumar 4. 2018

  20% mydla 60% wody i 20% powietrza, ja tak uzupelnialam mydlo z palmolive …20% mydla 60% wody i 20% powietrza, ja tak uzupelnialam mydlo z palmolive


  Tak też można Wszystko zależy od jakości zwykłego żelu i mydła.
 9. Awatar użytkownika sylwiab
  Fajna jest
 10. Awatar użytkownika Micha_D
  Rexmar 4. 2018

  Nie. Tylko specjalny płyn do dozownika pianotwórczego. Możesz kupić w Int …Nie. Tylko specjalny płyn do dozownika pianotwórczego. Możesz kupić w Internecie, w opakowaniach po 5 litrów, cena to około 20 zł.Lub zrobić płyn, jak napisałem w opisie okazji.


  Oczywiście, że nie ma potrzeby kupowania specjalnego płynu. Do dozownika można wlać wszystko - mydło, płyn do mycia naczyń, płyn do usuwania kamienia, można nawet spróbować z szamponem Sam używam tych buteleczek do spieniania APC lub środka do mycia skóry wewnątrz auta. Trzeba tylko pamiętać o 2 sprawach : 1. gęste płyny dobrze jest rozrobić z wodą, 2. mocna chemia może z czasem uszkodzić uszczelnienia i buteleczka przestanie robić pianę
 11. Awatar użytkownika PiotrJanJakubKubiec
  bratekkmar 4. 2018

  Sklad do bani SLS PEG... czyli substancje wysuszajace i potencjalnie …Sklad do bani SLS PEG... czyli substancje wysuszajace i potencjalnie rakotworcze, no ale czego oczekiwać za takie pieniądze


  90% (jak nie więcej) mydeł, szamponów, żeli pod prysznic i innych kosmetyków do mycia ma to w swoim składzie, nie strasz ludzi nieogarniętych w tych skrótach.
 12. Awatar użytkownika spukk0
  Czy do takiego dozownika mozna wlac inne mydlo ktore przechodzac przez pompke sie spieni czy to sprawa specjalnego plynu?
 13. Awatar użytkownika Zuzanna96
  Oferta ogólnopolska?
 14. Awatar użytkownika xnxn
  To już któraś okazja z gazetki Lidl.
  Może za chwilę pojawi się oferta na gumę do włosów ? (Edytowano)
 15. Awatar użytkownika Siajomi
  To że 90% ma SLS to nie znaczy że jest on ok - robi pianę, ale też wysusza skórę. W trakcie procesu produkcji SLS powstaje także 1,4-dioksan. W niewystarczająco oczyszczonych produktach zawierających SLS, może znajdować się zatem kancerogenny związek. SLS nie działa jednakowo na wszystkich ludzi, a efekty działania tego detergentu na skórę mogą być różne, od zapalenia, zaczerwienie, obrzęk po łuszczenie. Wykazano także, że SLS jest bardziej „agresywny” w wysokich temperaturach, warto mieć to na uwadze podczas zażywania gorących kąpieli, czy mycia rąk. jamie ustnej oraz w okolicach oka gdzie skóra jest bardzo cienka,jak wykazują badania, śladowe ilości SLS są nadal wykrywane nawet 5 dni po ostatnim użyciu produktu. Nie ma jednoznacznych odpowiedzi na to czy kumulacja SLS w organizmie prowadzi do innych powikłań, jednak z pewnością nie jest to obojętne dla naszego organizmu.Za każdym razem kiedy myjemy zęby, ręce, włosy czy bierzemy prysznic, powodujemy, że SLS kumuluje się w naszym ciele. Oczywiście skutki działania tego detergentu nie muszą się pojawić od razu i jest to uzależnione od osoby, jednak jeśli jest to możliwe, warto zrezygnować chociażby z kilku produktów zawierających SLS. Zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci, ponieważ wykazano, że uarto unikać produktów ze skrótami lub nazwami takimi jak: SLS, SLES oraz ALS (Ammonium lauryl sulfate wywołuje podobny efekt co SLS) osób młodych siarczan sodowo-lauretowy znacznie częściej jest przyczyną problemów dolegliwości skórnych.

  Takie kopiuj wklej ze strony polki pl bo mam mało czasu .. ja używam mydeł/żeli bez slesów. (Edytowano)
Awatar użytkownika