Ciekawy szablon do WordPress za darmo (o wartości 44$)
227°Zakończono

Ciekawy szablon do WordPress za darmo (o wartości 44$)

5
mar 3. 2016
Co miesiąc na themeforest.net można pobrać jeden wybrany przez ich ekipę szablon za darmo, w tym miesiącu jest ciekawy szablon do WordPressa o wartości 44$. Wystarczy się zarejestrować i pobrać.
Aktualizacje społecznościowe
Komputery
5 Komentarzy
specjalistyczne znalezisko
Zbanowany

Pobrałem z ciekawości.

Jest mega lipne strasznie brzydkie i źle wygląda strona na nim. Może na czystej instalacji jest lepiej ...
Avatar
Usunięty5246
franeloomar 3. 2016

Pobrałem z ciekawości.Jest mega lipne strasznie brzydkie i źle wygląda s …Pobrałem z ciekawości.Jest mega lipne strasznie brzydkie i źle wygląda strona na nim. Może na czystej instalacji jest lepiej ...


Z pewnością . Te szablony w większości są tworzone z myślą o nowo powstałych stronach - w zasadzie krojonych pod dany szablon. Również jednak mam mieszane uczucia. Slider jakiś nieelegancki.
Autor
Wiadomo, że za darmo nie dadzą szablonów, które sprzedają się w kilku/kilkunastu tysiącach. To raczej promocja danego autora. A takie szablony pamiętajcie, że mają często bardzo dużo możliwości modyfikacji (np. slidera - albo jego całkowite usunięcie).
Zbanowany
SEOmar 4. 2016

Wiadomo, że za darmo nie dadzą szablonów, które sprzedają się w kilku …Wiadomo, że za darmo nie dadzą szablonów, które sprzedają się w kilku/kilkunastu tysiącach. To raczej promocja danego autora. A takie szablony pamiętajcie, że mają często bardzo dużo możliwości modyfikacji (np. slidera - albo jego całkowite usunięcie).


Ten niestety nie ma za dużo opcji

Na swojej stronie korzystałem tylko z darmowych szablonów i powiem rzecze, że były znacznie lepsze oraz z większą ilością modyfikacji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy