Niestety, ta okazja już wygasła

Chord Mojo 2 - najnowszy DAC

sie 1. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Duża zniżka na Chord Mojo 2 w Allegro Days, czyli najnowsze (premiera kilka miesięcy temu) dzieło brytyjskiego Chorda, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom sprzętu audio. Mówimy o urządzeniu typu DAC z dwoma wyjściami słuchawkowymi 3.5mm, które można używać mobilnie (wbudowana bateria) lub stacjonarnie po podpięciu do PC i do zasilania (może być po USB) - wówczas Mojo 2 przechodzi w tryb stacjonarny i nie używa baterii.

Urządzenie jest sprzedawane za granicą w cenie 599 euro (ok 2800 zł), więc polska cena szczególnie po zniżce jest świetna. Dostępnych 5 sztuk w tej cenie oraz na innej aukcji 2szt za 2151. Normalna cena na polski rynek to 2590 zł, choć na Allegro są też oferty za 2390 zł.

Dźwiękowo można poczytać ochy i achy czy to na polskich czy zagranicznych forach muzycznych - w ogromnym skrócie to żywe, muzykalne granie ale nadal z bardzo dużą dawką detali. W tej cenie absolutna rewelacja - mogę potwierdzić jako szczęśliwy posiadacz.

Oczywiście jest kilka minusów - brak złącza zbalansowanego czy Micro USB do ładowania to są dziwne decyzje, ale gdy się posłucha jak to gra z dobrymi słuchawkami, to człowiek przymyka oko

No i kulki. Mojo 2 ma fajne świecące kulki

Kilka recenzji:
headfonia.com/cho…ew/
majorhifi.com/cho…ew/
Aktualizacje społecznościowe

35 Komentarzy