Niestety, ta okazja już wygasła
Choinka od Leśniczego
853° Zakończono

Choinka od Leśniczego

30zł
30
853° Zakończono
Choinka od Leśniczego
gru 18. 2020Dostępność Dolnośląskie, Łódzkie, Śląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Choinki prosto z lasu, co prawda nie jest jodła kaukaska, ale nasze rodzime drzewka. Gubią igły, to prawda, ale zapach, który w w czasie świąt rozchodzi się po mieszkaniu jest genialny.

Poniżej informacja ze strony lasów państwowych, zaznaczam jako lokalna, ale podejrzewam, że inne nadleśnictwa również mogą prowadzić podobną akcję.:

Wszystkie nadleśnictwa Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu oferują do sprzedaży stroisz i choinki (świerk i sosna). Sprzedaż choinek najczęściej odbywa się bezpośrednio u leśniczych w leśniczówkach. Szczegółowe informacje o zasadach i miejscach sprzedaży choinek w poszczególnych lokalizacjach Dolnego Śląska dostępne są w nadleśnictwach

Oferowane do sprzedaży drzewka świąteczne pochodzą z cieć pielęgnacyjnych, które i tak muszą być wykonywane w drzewostanach. Dzięki temu są to drzewka w pełni „ekologiczne". Pozostawione w lesie, w wyniku panującej konkurencji pomiędzy sąsiadującymi młodymi drzewkami i tak uschłyby w sposób naturalny (człowiek wycinając je wyprzedza jedynie ten proces).

341343.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz