Niestety, ta okazja już wygasła
Chmura na dane 500GB, Thunder Drive Cloud Storage
-180° Zakończono

Chmura na dane 500GB, Thunder Drive Cloud Storage

111,80zł2.313,20zł-95%Stacksocial Okazje
15
sie 12. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ciekawa oferta na miejsce w chmurze. Dostępne opcje to 500GB lub 2T, lifetime access.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Lifetime do momentu aż się firma nie zamknie albo sobie nie usuną kont użytkowników. Szkoda zachodu i ryzykowania sprzedaży danych albo ich utraty z powodu jakiegoś developera noname.
15 Komentarzy
Lifetime do momentu aż się firma nie zamknie albo sobie nie usuną kont użytkowników. Szkoda zachodu i ryzykowania sprzedaży danych albo ich utraty z powodu jakiegoś developera noname.
Wszystkie te chmury są o kant D potłuc. Nigdzie nie ma pewności że np. za rok jej nie zamkną albo nie wprowadza opłat 100e za rok.
Avatar
Usunięty63632
Lifetime access czyli tydzien, miesiac, rok albo 5 lat
Fajna oferta jak mamy dane, które są śmieciami i nam i tak na nich nie zależy.
W życiu nie zamieściłbym w takiej chmurze ważnych/wrażliwych dla mnie danych. Śmieci można by było tam wypchać, ale nic ważnego lub osobistego. I to sie tyczy w zasadzie każdej chmury.
Edytowane przez: "arkopolo" sie 12. 2019
arkopolo12/08/2019 19:07

W życiu nie zamieściłbym w takiej chmurze ważnych/wrażliwych dla mnie dany …W życiu nie zamieściłbym w takiej chmurze ważnych/wrażliwych dla mnie danych. Śmieci można by było tam wypchać, ale nic ważnego lub osobistego. I to sie tyczy w zasadzie każdej chmury.


W zasadzie to nie ma wyboru jak chcesz mieć pełen backup. Trzeba szyfrować dane przed umieszczeniem w chmurze i korzystać z wiarygodnych usługodawców. Ja testuję teraz Google cloud i w magazynie coldline wychodzi 0,004centa za 1GB/msc.
setuxri12/08/2019 19:15

W zasadzie to nie ma wyboru jak chcesz mieć pełen backup. Trzeba szyfrować …W zasadzie to nie ma wyboru jak chcesz mieć pełen backup. Trzeba szyfrować dane przed umieszczeniem w chmurze i korzystać z wiarygodnych usługodawców. Ja testuję teraz Google cloud i w magazynie coldline wychodzi 0,004centa za 1GB/msc.


Weź pod uwagę czas odzyskiwania, koszt odzyskiwania oraz koszt transferu.
carrigan12/08/2019 19:30

Weź pod uwagę czas odzyskiwania, koszt odzyskiwania oraz koszt transferu.


Masz ponad 1k USD na testy przez rok. Zamierzam potestowac i zobaczyć jak wyjdzie bo na sucho ciężko to policzyć.
W tej cenie lepiej dysk zewnętrzny kupić
zdecydowanie lepiej mieć opłaty miesieczne - nawet jeśli drożej to jednak dostawca jest zainteresowany CIĄGŁOSCIĄ świadczenia usług a nie nachapaniem się na poczatek a potem zobaczym ...
Dariusz.Fabian12/08/2019 18:52

Lifetime do momentu aż się firma nie zamknie albo sobie nie usuną kont uż …Lifetime do momentu aż się firma nie zamknie albo sobie nie usuną kont użytkowników. Szkoda zachodu i ryzykowania sprzedaży danych albo ich utraty z powodu jakiegoś developera noname.


Tak samo mówili o VPN unlimited... Kupiłem i używam już 3ci rok, a pepperowicze odradzali bo firma się zwinie...
M4rcin13/08/2019 01:53

Tak samo mówili o VPN unlimited... Kupiłem i używam już 3ci rok, a pep …Tak samo mówili o VPN unlimited... Kupiłem i używam już 3ci rok, a pepperowicze odradzali bo firma się zwinie...


No i świetnie, że raz się udało. Ale jakie masz gwarancję, że biznes nie zwinie się po kilku tygodniach?
HugePotato13/08/2019 07:25

No i świetnie, że raz się udało. Ale jakie masz gwarancję, że biznes nie zw …No i świetnie, że raz się udało. Ale jakie masz gwarancję, że biznes nie zwinie się po kilku tygodniach?


Może a nie musi
M4rcin13/08/2019 01:53

Tak samo mówili o VPN unlimited... Kupiłem i używam już 3ci rok, a pep …Tak samo mówili o VPN unlimited... Kupiłem i używam już 3ci rok, a pepperowicze odradzali bo firma się zwinie...Jak głosi góralskie przysłowie: peperowicze ch&*a wiedzą panocku.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Piotr_Walesiak. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst