Niestety, ta okazja już wygasła
Chmura Icedrive 2 TB za 864 zł dożywotnio
39° Zakończono

Chmura Icedrive 2 TB za 864 zł dożywotnio

864zł1.125zł-23%
AvatarUsunięty502207
39° Zakończono
Chmura Icedrive 2 TB za 864 zł dożywotnio
lis 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tak, wiem, dożywotnio = dopóki dostawca nie wyłączy usługi. Najważniejszy komentarz mamy za sobą.

W związku z wycofaniem się gugl z "darmowej" nielimitowanej ilości zdjęć niskiej jakości w usłudze gugl fotos od czerwca przyszłego roku (będzie współdzielone 15 GB na WSZYSTKO na koncie), warto już teraz zastanowić się czy nie będziemy potrzebować miejsca do przechowywania naszych zdjęć i filmów. Co do samej decyzji gugl, cóż, widocznie algorytmy rozpoznawania twarzy czy szukania różnych rzeczy na zdjęciach są już na tyle zaawansowane, że więcej nie potrzebują.

Icedrive jest relatywnie nowym dostawcą chmury, działa dopiero od ubiegłego roku i w zasadzie wciąż jest na etapie rozkręcania się. Warto mieć na uwadze, że mogą i występują różne dolegliwości wieku dziecięcego. Dotychczasowe postępy i planowany rozwój: icedrive.net/roa…map
Oferują bardzo dobre ceny za GB jeszcze bardziej obniżone przez aktualną wyprzedaż BF, auto-upload, szyfrowanie zero-knowledge, aplikacje na androida i inne platformy czy podgląd zdjęć i filmów. Prędkości przyzwoite.

Icedrive na pewno nie jest tak pewny i dopracowany jak Wolkli czy Tresorit, ale na nie trzeba mieć znacznie więcej pieniędzy i płacić w systemie subskrypcji. Największą wadą Icedrive z mojej perspektywy jest brak 2FA, które wg informacji supportu ma nadejść "soon". Dla wielu osób może być to dyskwalifikujące, ale pewnie równie wielu nie będzie przeszkadzać. Zakładając, że usługa będzie działać chociaż 3 lata, przy cenie 864 zł wychodzi 24 zł miesięcznie za 2 TB. Jeśli będzie działać 5 lat, mamy 2 TB za niecałe 15 zł miesięcznie. Każdy niech podejmie decyzję sam, ale tańszej przestrzeni dyskowej z opcją jednorazowej płatności i szyfrowaniem obecnie nie ma. Jeśli jest, proszę o wrzucenie okazji i sam chętnie kupię.

323868-Cyxqj.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz