Niestety, ta okazja już wygasła
Chipsy "Lay's z Pieca" z Kauflandu
601° Zakończono

Chipsy "Lay's z Pieca" z Kauflandu

2,99zł5,29zł-43% Darmowa dostawa DarmowaKaufland Okazje
21
lut 25. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Chipsy prosto z pieca 125g
-paprykowe
-jogurt z ziołami
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Od kiedy kauflandy maja piece?
21 Komentarzy
Od kiedy kauflandy maja piece?
Jak z pieca to pewnie gorące, jak okazja +
Edytowane przez: "MatiMateuszMati_123" lut 25. 2019
niedobre
Od kiedy do kiedy?
e-Rick25/02/2019 19:31

Od kiedy kauflandy maja piece?


Tata świnka. Chrum
ochTomasz21 min

Od kiedy do kiedy?


Napisane jest od 2.03 do 2.03 sobota
Gdzie można znaleźć nową gazete z Kaufa?
Najlepsze chipsy
sniperxfs56 min

Najlepsze chipsy


Najlepsze były prosto z pieca curry. Były jako edycja limitowana przez krótki czas 3 lata temu.
Obrzydliwe. Suche i bez smaku.
Filipczy26/02/2019 07:05

Obrzydliwe. Suche i bez smaku.


A co chipsy mają ociekać olejem?? ^^

+ za okazję
Michok26/02/2019 07:28

A co chipsy mają ociekać olejem?? ^^+ za okazję


Może nie ociekać ale te są akurat zbyt suche. Bliżej im do prażynek 3 dni po otwarciu niż do chipsów
Wiadomo, mi też zwykłe chips'y lepiej smakują. Generalnie wszystko co niezdrowe lepiej smakuje. Ale jak ktoś choć trochę chce zadbać o zdrowie na starość, to raczej powinien uważać na to co je. Mi tam smakują te chips'y z pieca. Zwykłe, smażone, są lepsze, no ale tak samo frytki są smaczniejsze od ziemniaków gotowanych, mięso smażone jest smaczniejsze od gotowanego i można tak w nieskończoność. Jak na w miarę zdrową przekąskę to te chips'y z pieca smakują idealnie.
AndItsGone26/02/2019 15:25

Wiadomo, mi też zwykłe chips'y lepiej smakują. Generalnie wszystko co ni …Wiadomo, mi też zwykłe chips'y lepiej smakują. Generalnie wszystko co niezdrowe lepiej smakuje. Ale jak ktoś choć trochę chce zadbać o zdrowie na starość, to raczej powinien uważać na to co je. Mi tam smakują te chips'y z pieca. Zwykłe, smażone, są lepsze, no ale tak samo frytki są smaczniejsze od ziemniaków gotowanych, mięso smażone jest smaczniejsze od gotowanego i można tak w nieskończoność. Jak na w miarę zdrową przekąskę to te chips'y z pieca smakują idealnie.W miarę zdrową przekąskę? To już zwykle chipsy są przynajmniej z ziemniaków.
Salt11 g, 58 min

W miarę zdrową przekąskę? To już zwykle chipsy są przynajmniej z ziemn …W miarę zdrową przekąskę? To już zwykle chipsy są przynajmniej z ziemniaków.To prawda, zwykłe chips'y są z ziemniaków, ale to jest chyba napisane na opakowaniu, prawda?
e-Rick25/02/2019 19:31

Od kiedy kauflandy maja piece?


U mnie od zawsze bułki pieką, chleby, nawet kurczaka. Może ten Twój jakiś wybrakowany
Lejsy z pieca zjadają wszystkie smażone chipsy na rynku.
Dziękuję, zamykam dyskusję.
Lipa straszna. Chciałem sobie dzisiaj kupić, a tu na czytnika 5,29 zł. Dobra pytam się obsługi na sklepie o co biega. Otrzymałem odpowiedź, że na kasie powinno nabić mi rabat. Nic takiego nie miało miejsca,a pani jeszcze zdziwiona, że jej uwagę zwracam, żeby poprawili na sklepie, bo jej nikt wcześniej nie zgłaszał takiego problemu. Byłem w sklepie około 14. Miejscowość to Dębica. Nie wiem jak w innych miastach. Niestety wiele osób ślepo ufa cenom, które są pod produktami.
snieg02/03/2019 19:10

Lipa straszna. Chciałem sobie dzisiaj kupić, a tu na czytnika 5,29 zł. Do …Lipa straszna. Chciałem sobie dzisiaj kupić, a tu na czytnika 5,29 zł. Dobra pytam się obsługi na sklepie o co biega. Otrzymałem odpowiedź, że na kasie powinno nabić mi rabat. Nic takiego nie miało miejsca,a pani jeszcze zdziwiona, że jej uwagę zwracam, żeby poprawili na sklepie, bo jej nikt wcześniej nie zgłaszał takiego problemu. Byłem w sklepie około 14. Miejscowość to Dębica. Nie wiem jak w innych miastach. Niestety wiele osób ślepo ufa cenom, które są pod produktami.


W Kauflandzie na Bemowie były w dwóch miejscach. W jednym po 5 w drugim po 2,99. Różniły się data ważności. Ceny były na półkach tam gdzie trzeba.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst