Niestety, ta okazja już wygasła
Chio chips w Biedronce! Wyprzedaż towaru.
350° Zakończono

Chio chips w Biedronce! Wyprzedaż towaru.

2,99złBiedronka Okazje
15
350° Zakończono
Chio chips w Biedronce! Wyprzedaż towaru.
maj 19. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:


44293-UtLS9.jpgKultowe Chio Chips z Papryką znowu w Biedronce. Prawdopodobnie wyprzedaż magazynowa. Oferta niekoniecznie atrakcyjna z uwagi na cenę produktu, ale przez pryzmat jego "kultowości". Nie mam pojęcia czy jest to oferta lokalna czy ogólnopolska, ale warto poszperać na stoiskach z promowanymi przekąskami.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Hot_Cheese20/05/2017 17:49

Niesamowite! Zwykłe czipsy w Biedronce za 3zł.Minus. Za spam.Dla gimbazy zwykłe chipsy, dla pokolenia 30 plus kultowe.

I tu nie o cenę chodzi tylko o fakt, że tej marki nie ma na polskim rynku, a miała jako jedyna jakość Q w latach 90tych.
Ponadto nie wszystko da sie przeliczyć na pieniądze. Dorośniesz - zrozumiesz.

15 Komentarzy
To chyba tylko kultowe logo kupili bo w smaku nic ciekawego. Cena normalna
Jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki.

O tym, że cena nie ma decydującego znaczenia przy zakupie pisałem w opisie.
Smak dziecinstwa mi sie przypomina zakupie , dzieki za info;)
W Częstochowie też widziałem, więc oferta prawdopodobnie ogólnokrajowa.
Niesamowite! Zwykłe czipsy w Biedronce za 3zł.
Minus. Za spam.
Hot_Cheese20/05/2017 17:49

Niesamowite! Zwykłe czipsy w Biedronce za 3zł.Minus. Za spam.Dla gimbazy zwykłe chipsy, dla pokolenia 30 plus kultowe.

I tu nie o cenę chodzi tylko o fakt, że tej marki nie ma na polskim rynku, a miała jako jedyna jakość Q w latach 90tych.
Ponadto nie wszystko da sie przeliczyć na pieniądze. Dorośniesz - zrozumiesz.

Może zapodziały im się gdzieś w paczkach karty z Dragon Balla
Minus za smieciowa oferte
Kolorolomaj 20. 2017

Dla gimbazy zwykłe chipsy, dla pokolenia 30 plus kultowe.I tu nie o cenę c …Dla gimbazy zwykłe chipsy, dla pokolenia 30 plus kultowe.I tu nie o cenę chodzi tylko o fakt, że tej marki nie ma na polskim rynku, a miała jako jedyna jakość Q w latach 90tych. Ponadto nie wszystko da sie przeliczyć na pieniądze. Dorośniesz - zrozumiesz.


Dokładnie. Szkoda, że gimbusy nie rozumieją, ale oni za 20 lat będą się podniecać opakowaniami po dopalaczach..
Kolorolo20/05/2017 17:54

tej marki nie ma na polskim rynku, a miała jako jedyna jakość Q w latach 90 …tej marki nie ma na polskim rynku, a miała jako jedyna jakość Q w latach 90tych


Marka Chio nadal jest obecna na polskim rynku (chipsy ziemniaczane w paczkach, w tubie, chrupki, chipsy tortilla i dipy do nich), ale zdecydowanie ograniczyła zasięg. Jakość Q jest już tylko wspomnieniem, chipsy dla Polaków są smażone na tanim oleju palmowym. Oczywiście sąsiedzi zza naszej zachodniej granicy są lepszego sortu i smaku palmy nie uświadczą. Dla nich produkty Chio są przygotowywane tradycyjnie, dlatego po smak dzieciństwa najlepiej udać się do Niemiec
Avatar
Usunięty11148
matadormaj 20. 2017

Marka Chio nadal jest obecna na polskim rynku (chipsy ziemniaczane w …Marka Chio nadal jest obecna na polskim rynku (chipsy ziemniaczane w paczkach, w tubie, chrupki, chipsy tortilla i dipy do nich), ale zdecydowanie ograniczyła zasięg. Jakość Q jest już tylko wspomnieniem, chipsy dla Polaków są smażone na tanim oleju palmowym. Oczywiście sąsiedzi zza naszej zachodniej granicy są lepszego sortu i smaku palmy nie uświadczą. Dla nich produkty Chio są przygotowywane tradycyjnie, dlatego po smak dzieciństwa najlepiej udać się do Niemiec


Smak dzieciństwa=wszystkie chipsy zawierały utwardzony olej roślinny, najgorszy możliwy rakotwórczy syf. W porównaniu do tego, teraz mamy na rynku produkty deluxe.
Poza tym- na czym to niby można smażyć chipsy żeby były zdrowe? Kwadratura koła. Nawet jeśli usmażyć na oleju kokosowym czy smalcu albo upieczesz w piecu, to i tak będą zawierać rakotwórczy akrylamid...niemieckie chipsy są takiego samego sortu jak polskie- jesz na własne ryzyko

A same Chio chipsy paprykowe można kupić w biedronce pod marką top chips, produkuje je polsnack tak jak dawne chio, tylko opakowanie inne.
W 2006 roku firma Polsnack została sprzedana konkurencyjnemu koncernowi spożywczemu, Lorenz Bahlsen Snack-World w ramach wymiany filii obu globalnych przedsiębiorstw. Intersnack zwiększył swój udział na rynku francuskim. W związku z przejęciem firmy i zakładu produkcyjnego Polsnack, LBSW uzyskał prawa do używania marki Chio w Polsce. Doprowadziło to jednakże do niemal całkowitego jej wycofania, a oferta na polskim rynku została początkowo ograniczona do chipsów a'la tortilla i dipów do nich (nachos) 25.06.2015 sieć sklepów Biedronka z okazji 20-lecia istnienia firmy wyprodukowała 3 rodzaje chipsów w dawnych opakowaniach: paprykowe, śmietanka z cebula i chrupki Taccos. Wraz z zakończeniem okresu promocyjnego chipsy Chio ponownie opuściły półki sklepów w Polsce.
Kolorolomaj 21. 2017

W 2006 roku firma Polsnack została sprzedana konkurencyjnemu koncernowi …W 2006 roku firma Polsnack została sprzedana konkurencyjnemu koncernowi spożywczemu, Lorenz Bahlsen Snack-World w ramach wymiany filii obu globalnych przedsiębiorstw. Intersnack zwiększył swój udział na rynku francuskim. W związku z przejęciem firmy i zakładu produkcyjnego Polsnack, LBSW uzyskał prawa do używania marki Chio w Polsce. Doprowadziło to jednakże do niemal całkowitego jej wycofania, a oferta na polskim rynku została początkowo ograniczona do chipsów a'la tortilla i dipów do nich (nachos) 25.06.2015 sieć sklepów Biedronka z okazji 20-lecia istnienia firmy wyprodukowała 3 rodzaje chipsów w dawnych opakowaniach: paprykowe, śmietanka z cebula i chrupki Taccos. Wraz z zakończeniem okresu promocyjnego chipsy Chio ponownie opuściły półki sklepów w Polsce.


A to ciekawe, bo kilka miesięcy temu kupiłem chipsy Chio w tubie w Auchan
Avatar
Usunięty5698
Witam. Kupiłem te z biedry paprykowe i żałuje każego grosza. Syf straszny. Z Chio Chips któę wielbiłem nie ma nic wspólnego.
Jest to cholernie tłuste jak by smazone w starym oleju, słone piekielnie i ogólnie syfiate. Top Chipsy lepsze jakościowo. Serio.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst