CHILIXMAS w Chili VOD
148°Zakończono

CHILIXMAS w Chili VOD

1,95zł17,90zł-89%Chili Okazje
9
gru 20. 2017
Dla poszukujących zajęcia na zimowe wieczory -50% na filmy i seriale na Chili VOD.
Chili, więc przeważająca większość to lektor/dubbing. Poza tą "wadą" działa naprawdę bezproblemowo. Sprawdzone już wiele razy.
A teraz najciekawsze. Oprócz -50% są też inne dodatkowe promocje na wybrane tytuły i przykładowo możemy obejrzeć Auta 3 (wyjściowo 12,90) lub Wojnę o Planetę Małp (17,90) za 1,95 w eleganckim HD+.

Kod do dodania w koszyku: CHILIXMAS

Polecam!
Aktualizacje społecznościowe
Chili OkazjeChili kody rabatowe

Grupy

9 Komentarzy
W czasie gdy hbogo i showmaxy na święta za free, ,,netflix spola'' za 13zl to trochę tracą sens takie serwisy.
Edytowane przez: "plonez" gru 20. 2017
plonez20/12/2017 13:32

W czasie gdy hbogo i showmaxy na święta za free, ,,netflix spola'' za 1 …W czasie gdy hbogo i showmaxy na święta za free, ,,netflix spola'' za 13zl to trochę tracą sens takie serwisy.


To zależy czego się szuka bo np wspomnianej planet mało na próżno możesz szukać na netflixie a tym bardziej showmaxie, gdzie hitem jest ucho prezesa i kilka seriali. To tak jak porównać hbo do kanału otwartego i powiedzieć że nie mają sensu bo można poczekać aż TVN puści film za 5 lat..
lucasngru 20. 2017

To zależy czego się szuka bo np wspomnianej planet mało na próżno możesz sz …To zależy czego się szuka bo np wspomnianej planet mało na próżno możesz szukać na netflixie a tym bardziej showmaxie, gdzie hitem jest ucho prezesa i kilka seriali. To tak jak porównać hbo do kanału otwartego i powiedzieć że nie mają sensu bo można poczekać aż TVN puści film za 5 lat..


Podzielam opinię. Tym bardziej że sam mam i Netflixa i (chwilowo) Showmax a pomimo to, jak jest coś w dobrej cenie na Chili, to i tak wypożyczam. Znaleźć jakiś dobry i relatywnie nowy film na wspominanych platformach nie jest łatwo. Co innego jak ktoś lubi seriale lub exclusiv'y, wszystko to oczywiście kwestia gustu i potrzeb
Fajne promo. Za czteropaka mam kilka filmów na święta.
jest jeszcze cda gdzie można oglądać filmy
jak dlugo dziala to promo? tzn od kiedy do kiedy ?
bo nawet po zakupie filmy maja jakis czas przez ktore mozesz je zobaczyc.
Ja chętnie wejdę z kimś w spółkę do Netflix'a
Jestem n0 Lif3m i nie mam z kim się bawić 😞
PW
W sumie to fajna opcja. 3,90 zł za takiego np. Spider-Man Homecoming - nic tylko brać. Rewelacja dla tych, co wolą oglądać filmy w domu, a nie w kinie
miguelosgru 20. 2017

jak dlugo dziala to promo? tzn od kiedy do kiedy ?bo nawet po zakupie …jak dlugo dziala to promo? tzn od kiedy do kiedy ?bo nawet po zakupie filmy maja jakis czas przez ktore mozesz je zobaczyc.


Kod niby tylko dzisiaj. Po zakupie 28 dni na obejrzenie lub 48h na wielokrotne odtwarzanie po rozpoczęciu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst