Niestety, ta okazja już wygasła
Chef Express Hoffen za 999zł + 200zł do wydania w sklepie (oferta specjalna dla posiadaczy karty Moja Biedronka) @ Biedronka
136° Zakończono

Chef Express Hoffen za 999zł + 200zł do wydania w sklepie (oferta specjalna dla posiadaczy karty Moja Biedronka) @ Biedronka

20
lis 6. 2017
Aktualizacja 1
Robot wraca do oferty od 6.11 do 12.11 !
Od 12,10 znów w ofercie Biedronki. Robot kuchenny Chef Express marki Hoffen w specjalnej cenie 999zł. Dodatkowo, przy zakupie robota otrzymamy doładowanie na kartę Moja Biedronka w wysokości 200zł. Doładowanie będzie można wykorzystać do 30 listopada.

Jeżeli chodzi o realizacji tego e-bonu to taka mala instrukcja:
  • Aby zapłacić przy wykorzystaniu e-bonu, należy okazać kartę Moja Biedronka przed dokonaniem płatności.
  • Po zeskanowaniu karty, wartość e-bonu zapisanego na karcie zostanie pomniejszona o wartość zakupu i nie będzie możliwy wybór innej formy płatności. Na paragonie zostanie wydrukowana pozostała wartość e-bonu.
  • E-bon można użyć dla dowolnej ilości zakupów, do 30.11.2017;
  • Jeżeli wartość zakupów jest wyższa niż wartość bonu, różnicę można dopłacić w dowolnej formie płatności akceptowanej w sklepie.

Co ważne, na jedną kartę MB można uzyskać tylko jeden e-bon. I nie ma na to wpływu ilość zakupionych robotów.

E-bon można wykorzystać na dowolne zakupy z wyjątkiem napojów alkoholowych, papierosów i preparatów do początkowego karmienia niemowląt.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

20 Komentarzy
Jakas nowa opcja z doladowaniem karty biedronka? wow.
KrzysztofChojnackipaź 13. 2017

Jakas nowa opcja z doladowaniem karty biedronka? wow.

Od początku akcji z kartą MB na paragonach w podsumowaniu płatności była dodatkowa linijka z numerem karty. Myślałem, że bardziej będzie to wykorzystywane do jakichś kuponów rabatowych poprzez stronę Biedronki ale dobre i to
Edytowane przez: "Tho" paź 13. 2017
Całkiem całkiem to urządzenie...


Ale to normalna cena.
W Aldi z Wi-Fi
Lepszy ten z okazji czy BOSCH MUM 54251 900W?

Zna się ktoś na tych rzeczach?


allegro.pl/rob…tml
Edytowane przez: "Pankracy666" paź 13. 2017
Pankracy666paź 13. 2017

Lepszy ten z okazji czy BOSCH MUM 54251 900W?Zna się ktoś na tych r …Lepszy ten z okazji czy BOSCH MUM 54251 900W?Zna się ktoś na tych rzeczach? http://allegro.pl/robot-kuchenny-wielofunkcyjny-bosch-mum-54251-900w-i6950653845.html


Na tyle tylko się znam, że porównujesz miksero/siekaczo/mieszacz z miksero/mieszaczo/gotowaczo/podgrzewaczem
dwa różne typy sprzętu
mój hoffen właśnie na reklamacji jest
Te wielofunkcyjne urządzenia mają jedną zasadniczą wadę. Są skomplikowane więc jest wiele elementów które mogą się zepsuć. Jeśli te 9 urządzeń masz osobno, to jeśli jedno się zepsuje - masz pozostałe 8 działających. Tutaj jeśli coś się zepsuje - jesteś pozbawiony wszystkich
No i pomijam fakt że garnki i kuchenkę każdy w domu i tak ma a kupno wagi, miksera, malaksera, parowaru i blendera jako sosobne urządzenia wyjdzie taniej niż 1000zł
B00113/10/2017 14:36

Te wielofunkcyjne urządzenia mają jedną zasadniczą wadę. Są skomplikowane w …Te wielofunkcyjne urządzenia mają jedną zasadniczą wadę. Są skomplikowane więc jest wiele elementów które mogą się zepsuć. Jeśli te 9 urządzeń masz osobno, to jeśli jedno się zepsuje - masz pozostałe 8 działających. Tutaj jeśli coś się zepsuje - jesteś pozbawiony wszystkich No i pomijam fakt że garnki i kuchenkę każdy w domu i tak ma a kupno wagi, miksera, malaksera, parowaru i blendera jako sosobne urządzenia wyjdzie taniej niż 1000złMasz 100% racji z tym, że te wszystkie 10 urządzeń zawali nam pół kuchni a taki robocik jest dość zgrabnych rozmiarów.

Mimo wszystko wziąłem BOSCH-a MUM 54251 900W.
Mam, fajne urządzenie. Taki Thermomix dla ubogich :-) . dałem na początku chyba 799 zł
Ale teraz bym nie kupił. Dobrze, że nie dałem się namówić na termomoxa za prawie 5 tysi.
To urządzenie dla kogoś kto dużo siedzi w kuchni i ma problemy ze zwykłym garnkiem, blenderem, mikserem :-)
Pankracy66613/10/2017 15:51

Masz 100% racji z tym, że te wszystkie 10 urządzeń zawali nam pół kuchni a …Masz 100% racji z tym, że te wszystkie 10 urządzeń zawali nam pół kuchni a taki robocik jest dość zgrabnych rozmiarów. Mimo wszystko wziąłem BOSCH-a MUM 54251 900W.


hmmm... chyba jednak za tą cenę wolałbym ten z biedry. Tym bardziej, że to nie jest chińszczyzna a produkt portugalski. Z tego boscha znając życie 2/3 dodatków nigdy nie wykorzystasz :-)
Waldunpaź 13. 2017

hmmm... chyba jednak za tą cenę wolałbym ten z biedry. Tym bardziej, że to …hmmm... chyba jednak za tą cenę wolałbym ten z biedry. Tym bardziej, że to nie jest chińszczyzna a produkt portugalski. Z tego boscha znając życie 2/3 dodatków nigdy nie wykorzystasz :-)
Jakoś bosch do mnie bardziej przemawia
W też jest coś podobnego i taniej. 401199-0zeDt.jpg
A tu link do sklepu: Link do sklepu
B001paź 13. 2017

Te wielofunkcyjne urządzenia mają jedną zasadniczą wadę. Są skomplikowane w …Te wielofunkcyjne urządzenia mają jedną zasadniczą wadę. Są skomplikowane więc jest wiele elementów które mogą się zepsuć. Jeśli te 9 urządzeń masz osobno, to jeśli jedno się zepsuje - masz pozostałe 8 działających. Tutaj jeśli coś się zepsuje - jesteś pozbawiony wszystkich No i pomijam fakt że garnki i kuchenkę każdy w domu i tak ma a kupno wagi, miksera, malaksera, parowaru i blendera jako sosobne urządzenia wyjdzie taniej niż 1000złNie do końca się zgadzam.
Oczywiście - poziom "zaawansowania" jest wyższy niż w typowym robocie kuchennym (chociaż tutaj nadal bym dyskutował) ale tak naprawdę składowe tego urządzenia nadal są porównywalne do typowych produktów wspomagających procesy produkcji pół lub pełnych produktów.
Sam posiadam "biedromiksa" i podobnie jak jedna z osób komentujących nie zdecydowałem się na oryginalnego theromomixa za ponad 5k - to jest szaleństwo w czystej postaci.
Nie ukrywam, że TM w obecnej wersji jest ciekawy i nieco intrygujący - korzystanie z ekranu i przepisów w proponowanej formie (krok po kroku prowadzenie za rękę na bazie wyświetlanych informacji) naprawdę kusi... Ale każdy powinien zadać sobie pytanie: czy jest to warte 5k? Czy będę to CODZIENNIE wykorzystywał? Czy przepis który robię po raz "enty" wymaga tych samych podpowiedzi?
Back to the edge, że tak powiem: biedromiks jest bardzo dobrą kopią wcześniejszego modelu TM - ma dokładnie te same opcje co tamten model (jest tylko trochę "wolniejszy" na obrotach). Co ważne: ma wagę zintegrowaną z misą, co jest nie do ocenienia. Z tego co wiem brakuje tego w Lidlowym wytworze i Aldikowym cudzie natury.
Sporo różnorakich dań udało nam się już "wyczwarzyć" na tym urządzeniu dlatego myślę, że w tej cenie mogę polecić (spokojnie można korzystać z poradnika TM).
Ponownie dostępny od 06.11 do 12.11
MichalGlis 6. 2017

Ponownie dostępny od 06.11 do 12.11dzieki za info
OT - potrzebuję żelazka, widziałem w gazetce biedronki jakieś za 45 zł, czy ktoś ma, miał i poleca lub odradza? Za parę dni będzie żelazko w lidlu i nie wiem, które brać. Droższe mi niepotrzebne
pbbpaź 13. 2017

W Aldi z Wi-FiPodrzuć jakieś bliższe info
Ma ktoś tego biedromixa? Warto kupić? Jakieś problemy ze sprzętem występują? No i czy można myć w zmywarce (oczywiście misę itp..)?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst