Niestety, ta okazja już wygasła
Chałwa SULTAN waniliowa i bakaliowa 450 gram.. @ Biedronka
189° Zakończono

Chałwa SULTAN waniliowa i bakaliowa 450 gram.. @ Biedronka

4,99zł9,99zł-50%Biedronka Okazje
12
cze 1. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Edit: Byłem 4.06. na Partyzanckiej w Biedronce i tam jeszcze z 15 opakowań tych dwóch smaków. Chałwa chałwie nie równa. Wcale nie taka sucha. Jedna i druga z tej wstawki jest inna- próbowałem!
Biedronka na ul. Konopnickiej w Pabianicach. Chałwa waniliowa i bakaliowa 450 gram. Jeszcze około 10 pudełek na półce ze słodyczami (nie na przecenach). Nie sprawdzałem w innych Biedronkach, choć chałwa była dostępna już z 3-4 miesiące temu w "normalnej" cenie około 12-14 zł. z tego co pamiętam.
Aktualizacje społecznościowe
Wczoraj w Biedronka Osięciny znalazłem chałwę bakaliowa i waniliowa za 4,99 szukajcie w swoich Biedronkach
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

12 Komentarzy
Kupiłem w normalnej cenie. Słaba strasznie. Drugi biegun dla chałwy Odry. Tamta ocieka tłuszczem, ta jest dziwnie sucha i twarda. Do takiej Koski, czy nawet tej z Lidla z miodem z tygodnia greckiego to nie ma startu.
Pisałem dzisiaj o tym na zbiorczej. pepper.pl/pro…731
dizzy133101/06/2019 21:35

Kupiłem w normalnej cenie. Słaba strasznie. Drugi biegun dla chałwy Odry. T …Kupiłem w normalnej cenie. Słaba strasznie. Drugi biegun dla chałwy Odry. Tamta ocieka tłuszczem, ta jest dziwnie sucha i twarda. Do takiej Koski, czy nawet tej z Lidla z miodem z tygodnia greckiego to nie ma startu.


Dokladnie to z lidla z miodem w tej cenie jest mega!
Ta smaczniejsza
2392756-PvtGX.jpg
Gaalu01/06/2019 21:39

Pisałem dzisiaj o tym na zbiorczej. …Pisałem dzisiaj o tym na zbiorczej. https://www.pepper.pl/promocje/wyprzedaz-artykulow-spozywczych-z-szata-graficzna-wielkanocna-do-80-od-2304-at-biedronka-153731


Jeśli ta chałwa ma szatę graficzną WIELKANOCNĄ to trzeba być pod wpływem majonezu !
Czonakosz01/06/2019 21:58

Jeśli ta chałwa ma szatę graficzną WIELKANOCNĄ to trzeba być pod wpływem ma …Jeśli ta chałwa ma szatę graficzną WIELKANOCNĄ to trzeba być pod wpływem majonezu !


A poza tym w domu wszyscy zdrowi? W zbiorczej masz wszystko co jest w niższej cenie... ostatnie wrzuty to mn. kremy,dżemy itp ( bez wielkanocnej szaty graficznej)
Gaalu02/06/2019 09:11

A poza tym w domu wszyscy zdrowi? W zbiorczej masz wszystko co jest w … A poza tym w domu wszyscy zdrowi? W zbiorczej masz wszystko co jest w niższej cenie... ostatnie wrzuty to mn. kremy,dżemy itp ( bez wielkanocnej szaty graficznej)


U mnie tak- zdrowi dziękuję . Ale u Pana stwierdzam urażoną chorą dumę - jest to do wyleczenia. Proszę się nie martwić i pisać poprawne komentarze do okazji i nie będzie problemu. Pozdrawiam.
To powiedzcie która chałwa będzie naprawdę dobra i gdzie kupić? Za dziecka kupowało się krojoną na ladzie chałwę i żadna teraz nie przypomina tamtej. Teraz są albo za słodkie albo za mokre.
Najlepsza jest oryginalna grecka i turecka, wilgotna i miękka, a na brzegach chrupka. Dużo sezamu, a nie sam cukier. Te marketowe to takie mordoklejki, a nie chałwa.
Niestety w najbliższym czasie nie wybieram się ani do Grecji ani Turcji. Ale z czasów dzieciństwa to wydaje mi się że chałwa nie była taka właśnie mokra tylko bardziej sucha i na pewno nie była mordoklejka i taka mi smakowała
Chałwa wróciła do ceny 9.99 zł. Sprawdzałem dzisiaj na czytniku
Gaalu05/06/2019 18:57

Chałwa wróciła do ceny 9.99 zł. Sprawdzałem dzisiaj na czytniku


Na Konopnickiej w Pabianicach jest w cenie 4.99. Byłem dziś po 14 tej i widziałem. Być może w innych Biedrach są inne ceny. Dziwne to, ale tak jest. Już się z tym spotkałem.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Czonakosz. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst