Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

CDPR Goodies Collection za darmo @ GOG

lip 26. 2022
Świętujemy 20 lat CD PROJEKT RED! Z tej okazji oferujemy każdemu szansę aby przez ograniczony czas odebrać rocznicową Kolekcję cyfrowych gadżetów!

Zestaw zawiera między innymi plakaty, cyfrowe tapety i grafiki koncepcyjne z Cyberpunka 2077 oraz gier z serii Wiedźmin.Jeśli nie udało ci się odebrać wiedźmińskiej kolekcji cyfrowych gadżetów albo cyberpunkowej kolekcji gadżetów w przeszłości, to masz teraz szansę zgarnąć wszystko za jednym zamachem!

Kolekcja cyfrowych wiedźmińskich gadżetów

Znajdziecie tu grafiki, książki, muzykę, sceny zza kulis filmów, koncert z muzyką z gry, tapety i inne niespodzianki ze wszystkich wiedźmińskich tytułów.


Kolekcja cyfrowych gadżetów z Cyberpunk 2077

W kolekcji cyfrowych gadżetów znajdziesz między innymi unikatowe grafiki koncepcyjne i plakaty inspirowane tymi, które pojawią się w samej grze. Paczka zawiera również wcześniej publikowane materiały, takie jak plakaty w jakości do druku, cyfrowe tapety, graffiti i grafikę ze steelbooka. Wykorzystaj je, by nadać swojemu komputerowi i pokojowi futurystyczny i nieco zawadiacki charakter. Ale to jeszcze nie wszystko. W paczce znajdziesz także wyjątkowe, wykonane z dbałością o szczegóły grafiki – screenshoty oraz schematy broni.
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy