Niestety, ta okazja już wygasła

CCleaner Professional

lut 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

CCleaner w wersji PRO. Normalna cena- 19,95 EUR, tutaj trzeba wykorzystać login- COMPUTERBILD, oraz klucz- P9WV-AFZU-4EW8-HAM9-QWHF.
CCleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do optymalizacji i usuwania z systemu zbędnych plików pozostawionych przez inne programy. Pozwala na wyczyszczenie zarówno dysku twardego jak i rejestru z niepotrzebnych i spowalniających komputer danych. Dzięki swoim funkcjom program postrzegany jest również jako jedno z najlepszych narzędzi do ochrony prywatności.
CCleaner Professional posiada kilka usprawnień względem darmowej odmiany. Po zakupie licencji CCleaner Pro możemy liczyć na priorytetowe wsparcie ze strony autorów, aktualizację programu wykonują się automatycznie w tle. Co więcej w CCleaner Professional download możliwe jest zdefiniowanie automatycznego czyszczenia systemu w harmonogramie zadań, oraz monitorowanie komputera w czasie rzeczywistym i np. automatycznie czyszczenie przeglądarek po ich zamknięciu. Dzięki temu użytkownik nie musi pamiętać o ręcznym uruchamianiu aplikacji i cieszyć się efektami działań narzędzia. Najważniejszą cechą jest chyba możliwość automatycznej aktualizacji programów na komputerze.
Licencja ważna do 31 stycznia 2021 roku.
Kod działa zarówno dla Windowsów, jak i dla MacOS
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
173 Komentarze
Prześlij Komentarz