Niestety, ta okazja już wygasła
CBX Cybex Yari Cozy Black
303° Zakończono

CBX Cybex Yari Cozy Black

329zł499zł-34% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
3
gru 30. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Foteliki CBX Cybex Yari w cenie promocyjnej w al.to.

Yari to fotelik samochodowy wyróżniający się minimalistycznym designem oraz wyjątkową lekkością. Wyposażony w najważniejsze funkcje, takie jak System Osłon Bocznych L.S.P, system mocowania za pomocą zatrzasków czy regulowany zagłówek. Fotelik samochodowy Yari należy do grupy 2-3 i przeznaczony jest dla dzieci od 15 do 36 kg (od ok. 3 do 12 lat).

Fotelik samochodowy CBX Yari będzie pasował do każdego samochodu. Jest to bardzo przydatna cecha szczególnie, gdy przewozisz dziecko w różnych samochodach lub gdy dziadkowie chcą zabrać malucha na wycieczkę. Fotelik wyposażony jest w system mocowania za pomocą zatrzasków, który umożliwia łatwy montaż oraz zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i stabilność. Jeśli samochód nie posiada zaczepów ISOFIX, fotelika można używać również z pasem bezpieczeństwa.

Budowa fotelika Yari oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne zapewniają małym podróżnikom najwyższy standard bezpieczeństwa. System ochrony bocznej L.S.P. wcześnie absorbuje siły uderzenia, skutecznie chroniąc główkę i tułów dziecka w przypadku zderzenia bocznego. Dzięki niemu, siły powstałe we wczesnym stadium zderzenia zostają pochłonięte. System L.S.P. oraz skorupa absorbująca energię redukują siły uderzenia o ok. 25%.

Aż 12-stopni regulacji wysokości zagłówka pozwala dostosować go do wzrostu dziecka. To bardzo ważne, aby pas samochodowy, którym dziecko jest zapinane przechodził w odpowiednim miejscu i nie narażał szyi dziecka jak również nie spadał z linii ramion. Regulacja oparcia pozwala jak najlepiej dopasować fotelik do siedzenia samochodowego, co przekłada się na jeszcze większe bezpieczeństwo dziecka.

Najważniejszą cechą fotelika samochodowego jest jego poziom bezpieczeństwa. Yari uzyskał ocenę czterech gwiazdek w testach przeprowadzonych przez renomowaną instytucję ADAC. Decydując się na zakup fotelika CBX Yari masz pewność, że Twoje dziecko jest dobrze chronione. W końcu CBX to podmarka Cybex, która znana jest z jakości, nowoczesnych rozwiązań i wielkiej dbałości o bezpieczeństwo.


Do wyboru są w różnych kolorach:
al.to/p/1…tml
345469.jpg
al.to/p/1…tml
345469.jpg
al.to/p/1…tml
345469.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
Najlepsze komentarze
3 Komentarze
Prześlij Komentarz