Niestety, ta okazja już wygasła
Catherine za 19,93 zł w US Microsoft Store Xbox One/Xbox 360
265° Zakończono

Catherine za 19,93 zł w US Microsoft Store Xbox One/Xbox 360

19,93zł80zł-75% Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
7
265° Zakończono
Catherine za 19,93 zł w US Microsoft Store Xbox One/Xbox 360
sty 5. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak zakupić tanio Catherine w amerykańskim regionie Microsoft StoreKrok 1 – Kupujemy giftcard o wartości 5USD:

  • G2A: 5 USD za 19,93 zł
  • Eneba: 5 USD za 21,70 zł z kodem LOWCYGIER
  • GAMIVO:5 USD za 23,68 zł

Krok 2
– Dodajemy amerykański adres w ustawieniach profilu Microsoft. Najłatwiej wyszukać adres w Google – w stanach New Hampshire, Delaware, Alaska i Montana nie ma podatku.

Krok 3 – Klikając w przycisk „Buy” kupujecie Catherine ztego linku do amerykańskiego MS Store. Giftcardy należy aktywować w momencie wybierania metody płatności za grę.

Źródło: ŁG.

W Catherine gracz wciela się w Vincenta, 32-letniego faceta, pozbawionego złudzeń co do sukcesów w miłości oraz karierze zawodowej. Od pięciu lat pozostaje on w nieudanym związku ze swoją rówieśniczką Katherine, która wbrew jego oczekiwaniom pragnie jak najprędzej sformalizować ich związek. Nieoczekiwanie, przesiadując w swym ulubionym pubie, Vincent spotyka tajemniczą Catherine, którą zaprasza do swego mieszkania. Upojne chwile okazują się początkiem dramatu – każdej kolejnej nocy nawiedzają go koszmary, w trakcie których salwuje się ucieczką przed straszliwymi bestiami. W mieście plotkuje się, że umysłami młodych mężczyzn zawładnął demon, doprowadzający podczas snu do ich śmierci. Vincent, próbujący poukładać swoje relacje z Catherine i Katherine, podejmuje próbę rozwikłania zagadki.
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
Najlepsze komentarze
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz