Niestety, ta okazja już wygasła
Cat Quest na ios
150° Zakończono

Cat Quest na ios

4,99zł24,99zł-80%Apple Okazje
10
150° Zakończono
Cat Quest na ios
sie 23. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wygląda na całkiem przyjemną grę w stylu Zeldy, #5 w appstore dla role-playing mam nadzieję, że zobowiązuje - zamierzam kupić. Tutaj recenzja:

Aktualizacje społecznościowe
Apple OkazjeApple Kupony
10 Komentarzy
Było za darmo całkiem niedawno, jak ktoś nie zgarnął wtedy to niezła okazja
Min jakoś gra nie podeszła.
Przeszedłem całą w kilka dni
Stary chłop jestem ale bardzo mi się ta gierka podobała.
Mogę prosić kogoś o wypisanie mi większej liczby fajnych pozycji do grania na Appstore? Tyle tam byle badziewia że ciężko odsiać.
Kasiencja23/08/2020 12:23

Mogę prosić kogoś o wypisanie mi większej liczby fajnych pozycji do grania …Mogę prosić kogoś o wypisanie mi większej liczby fajnych pozycji do grania na Appstore? Tyle tam byle badziewia że ciężko odsiać.


Dla każdego co innego jest fajne. Pepper to niezłe źródło okazji na gry iOS, a jeśli chcesz w normalnych cenach to musisz chyba coś więcej niż tylko „fajne” napisać.
rhudhy23/08/2020 12:52

Dla każdego co innego jest fajne. Pepper to niezłe źródło okazji na gry iOS …Dla każdego co innego jest fajne. Pepper to niezłe źródło okazji na gry iOS, a jeśli chcesz w normalnych cenach to musisz chyba coś więcej niż tylko „fajne” napisać.W takim razie mogę prosić o gry zwyczajnie dobre ale na iphona. Ale nie takie z PC bo te mam na PC A najlepiej Dungeon crawlery i Roguelike oraz logiczne
Edytowane przez: "Kasiencja" sie 23.
Kasiencja23/08/2020 13:05

W takim razie mogę prosić o gry zwyczajnie dobre ale na iphona. Ale nie t …W takim razie mogę prosić o gry zwyczajnie dobre ale na iphona. Ale nie takie z PC bo te mam na PC A najlepiej Dungeon crawlery i Roguelike oraz logiczne


Ze mnie żaden gracz, ale szczerze mogę polecić Alto, Monument Valley czy Mini Metro jako ponadczasowe. Na tym co piszesz się nie znam, ani nie wiem co jest na komputerze.

PS. Cat Quest mi się podoba.
Nie ma z psami?
Meow!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst