Cashback za zakupy (np.: Amazon UK do 4%, Banggood 4,5%) @ Quidco
13°Zakończono

Cashback za zakupy (np.: Amazon UK do 4%, Banggood 4,5%) @ Quidco

admin 8
kwi 29. 2015
Quidco to serwis znany głównie w UK, ale możemy z niego również korzystać robiąc zakupy w internecie

Aby uzyskać dodatkowy rabat wystarczy zarejestrować się w serwisie (przycisk "Idź do oferty"). Jeżeli chcemy sprawdzić, czy nasz sklep bierze udział w programie cashback sprawdzamy w wyszukiwarce na stronie. Następnie klikamy w link do sklepu i robimy zakupy. Po kilku dniach od zakupu na naszym koncie Quidco pojawią się pieniądze, które możemy przelać na konto PayPal.

Przykładowe zwroty jakie możemy obecnie otrzymać:
  • Amazon UK (do 4%)
  • Adidas (do 11%)
  • Microsoft Store (do 15%)
  • Banggood (4,5%)
  • Sports Direct (8%)
  • i inne
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Pepper
@Cad Nie ma problemu z wypłaceniem pieniędzy na PayPala zarejestrowanego na PL? Bo kiedyś nie można było z tego u nas skorzystać.
Autor admin
@Kaban konto PayPal zarejestrowane z PL dodaję i weryfikuje się bez problemu. Wypłacanie będę mógł przetestować jak wplyną pierwsze środki z zakupów.
Pepper
@Cad Dawaj znać - bo podejrzewam, że przeszły mi koło nosa setki złotych przez ostatnie kilka lat. A jeszcze jest Top Cashback amerykański
Pepper
z quidco dostalem juz kase. ostatni raz z nich korzystałem 3 lata temu. Pamiętam, że trzeba było uzbierać 5 funtów zanim wypłacić można było kasę. Paypal miałem angielski i tak chyba jest, ze trzeba mieć rezydenta w UK
Pepper
You must be a resident of the UK to register for a Quidco Account.
Pepper
No może być problem.
Pepper
ale jak się nie spróbuje to się nie pozna prawdy może komuś się uda i napisze co i jak. Mi przysyłają maile z dość ciekawymi promocjami np 10 funtów za zrobienie zakupów w ajkimś promowanym sklepie. Także mślę, że warto próbować.
Pepper
@szaq Zrobiłem zakupy w Nike Store polskim - zobaczymy czy naliczą jakiś zwrot (teoretycznie chyba 8 czy 9%)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy