Cashback 1000zł - Wielofunkcyjny robot kuchenny Tefal Cuisine Companion + waga kuchnna
198°Zakończono

Cashback 1000zł - Wielofunkcyjny robot kuchenny Tefal Cuisine Companion + waga kuchnna

6
maj 5. 2016maj 5. 2016
Na stronie Pyaback ukazał się ciekawy ekupon który pozwala otrzymać 100 000 pkt Payback ( w przeliczeniu 1000zł) za zakup wielofunkcyjnego robotu kuchennego Tefal Cuisine Companion. Oprócz tego oprócz robota wagę kuchenną otrzymuje się gratis.

Niestety wada jest taka, że trzeba najpierw wyłożyć 3699zł, a zwrot 100 000 pkt Payback otrzyma się najpóźniej do 30.06.2016.

Zasady:
Aktywuj eKupon, przejdź na stronę: cuisinecompanion.tefal.pl/ i wpisz numer karty PAYBACK w "KOD POLECENIA". Kup wielofunkcyjny robot gotujący Cuisine Companion marki Tefal za 3 699 zł.

Jak działa eKupon?
Aby skorzystać z oferty należy aktywować eKupon, a następnie wpisać numer karty PAYBACK w "KOD POLECENIA" podczas dokonywania transakcji spełniającej warunki tej oferty na stronie cuisinecompanion.tefal.pl/ Liczba produktów jest ograniczona.
*REGULAMIN eKUPONU: Przy jednej transakcji może zostać użyty tylko jeden eKupon promocyjny. Punkty zostaną naliczone do 30.06.2016 r. 100 000 punktów PAYBACK jest łączną wartością punktów promocyjnych i podstawowych, za zakup wielofunkcyjnego robota gotującego Cuisine Companion marki Tefal w okresie obowiązywania promocji.

6 Komentarzy

To jak taka dobra okazja to nie bedziemy kupowac wykup wszystko sobie na zdrowie

Radziłbym edytować cenę okazji, ponieważ i tak należy zapłacić 3699zł, a dopiero później otrzyma się zwrot w punktach Payback.

Autor

reklamy2209Maj 5.

To jak taka dobra okazja to nie bedziemy kupowac wykup wszystko sobie na zdrowieSprawdzałeś w jakiej cenie kształtuje się taki robot? 1000zł oszczędności to jednak bardzo dużo. Wadą jest że można wydać je tylko na wybrane nagrody


jabadabaduMaj 5.

Radziłbym edytować cenę okazji, ponieważ i tak należy zapłacić 3699zł, a dopiero później otrzyma się zwrot w punktach Payback.Poprawione.

Spox520 min

Wadą jest że można wydać je tylko na wybrane nagrody


Nie można wydać np na paliwo na BP?

Autor

@szneke na paliwo na BP oczywiście, że można.

Przecież to jest warte tyle co samochód. Podejrzewam że cena tego sprzętu w Niemczech czy w Norwegii jest taka sama jak w Polsce a My zarabiamy krocie mniej.
Fcuk Lodzik!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst