Carlsberg butelka przy zakupie 4 sztuk 1.49zł W wybranych sklepach  biedronka
729°Zakończono

Carlsberg butelka przy zakupie 4 sztuk 1.49zł W wybranych sklepach biedronka

45
wrz 23. 2017
Przy zakupie 4 sztuk lub wielokrotności 4 cena spada do 1.49 zł za butelkę . Wybrane sklepy biedronka.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Ciekawe czy wciaz jest takie niedobre jak pare lat temu kiedy ostatni raz je piłem.
45 Komentarzy
Ciekawe czy wciaz jest takie niedobre jak pare lat temu kiedy ostatni raz je piłem.
Jest jeszcze gorsze.
wemawrz 23. 2017

https://www.pepper.pl/promocje/carlsberg-54312

No spoko, ale Twój link prowadzi do czegoś takiego:

377060-7qHjq.jpg
Co w ogóle jest czymś innym, niż promocja powyżej. (chyba, że nie umiem szukać przez stronę :p)
Ostatnio kupiłem Carlsberga w Żabce ale jadąc ze znajomym do Biedronki wzielem jeszcze jednego w Biedronce, wypiłem jeden po drugim i tego biedronkowego nie zmęczyłem, tak dawał mydłem że coś okropnego, w Kauflandzie wczoraj były po 1.75 i są jak najbardziej Ok.
Carlsberg - prawdopodobnie najgorsze piwo na świecie....
Widzę, że nie tylko ja "rzucałem" Carlsberga po struciu, by mu dać ponownie szanse za kilka lat, a tu znów niemiła niespodzianka. Ta firma nie szanuje siebie i konsumentów, szkoda marnować z tym fazy. PZDR
Jest alkohol, jest minus. Alkohol to zło.
Okropne piwo, z roku na rok coraz gorzej smakuje
Spoko nawet jest Lech bezalkoholowy Free w Biedronie, przy 3 sztukach 1,69 za 033 L. Własnie spożywam, niezłe, lepsze z miętą i limonką, lecz nie w każdej Biedronie jest to drugie.
elgritonewrz 23. 2017

Ciekawe czy wciaz jest takie niedobre jak pare lat temu kiedy ostatni raz …Ciekawe czy wciaz jest takie niedobre jak pare lat temu kiedy ostatni raz je piłem.


Nie jest jakies wybitne ale Powiem Ci ze pilem ostatnio i jest o niebo lepsze od tych tanich polskich sików w marketach. Tylko pij schlodzone ! Ps.cena jest dobra -trzeba brac!
Nie wiem czemu ale Calsberg z Biedronki śmierdzi na Maksa . Taki sam zupełnie z innego sklepu jest normalny
O co chodzi?
Lubieokazjewrz 23. 2017

Ostatnio kupiłem Carlsberga w Żabce ale jadąc ze znajomym do Biedronki wz …Ostatnio kupiłem Carlsberga w Żabce ale jadąc ze znajomym do Biedronki wzielem jeszcze jednego w Biedronce, wypiłem jeden po drugim i tego biedronkowego nie zmęczyłem, tak dawał mydłem że coś okropnego, w Kauflandzie wczoraj były po 1.75 i są jak najbardziej Ok.

właśnie dokładnie miałem to samo. To jakieś totalne oszustwo w tej Biedronce
Sopelek200wrz 23. 2017

Nie jest jakies wybitne ale Powiem Ci ze pilem ostatnio i jest o niebo …Nie jest jakies wybitne ale Powiem Ci ze pilem ostatnio i jest o niebo lepsze od tych tanich polskich sików w marketach. Tylko pij schlodzone ! Ps.cena jest dobra -trzeba brac!


Owszem nie jest złe ale musisz kupić gdzie indziej niż w Biedronce . Bo bieDronka dostaje jakąś totalnie wadliwą partię
Ogólnie nie wiem czy zauważyliście, ale jakość piw z biedronki jest niższa, np żubr biedronkowy vs inny obojętnie skąd np z Tesco różnica spora
ta,wadliwą...
Jeziorowrz 23. 2017

Owszem nie jest złe ale musisz kupić gdzie indziej niż w Biedronce . Bo bi …Owszem nie jest złe ale musisz kupić gdzie indziej niż w Biedronce . Bo bieDronka dostaje jakąś totalnie wadliwą partię

Edytowane przez: "Bulo" wrz 23. 2017
lukasz0920wrz 23. 2017

Ogólnie nie wiem czy zauważyliście, ale jakość piw z biedronki jest niżs …Ogólnie nie wiem czy zauważyliście, ale jakość piw z biedronki jest niższa, np żubr biedronkowy vs inny obojętnie skąd np z Tesco różnica spora

Wszystko jest inne. Alkohole mocne mają mniej procentów (zamiast 36 to 32). Jak ktoś lubi wina to jest kilka pewnych pozycji.
Ludzie, przecież żadnej firmie nie opłaca się otwierać oddzielnej linii produkcyjnej z piwem o innym składzie itp tylko po to, żeby móc wstawić piwo do biedronki tańsze o ileś tam procent. Biedronka robi gigantyczne obroty na polskim rynku i to firmom zewnętrznym zależy, żeby wstawiać swoje produkty do sklepów Biedronka, bo zwyczajnie im się opłaca dać niższa marże w Biedronce, bo wiedzą, że zejdzie więcej piwa i obroty będą wyższe. Poza tym to biedronka dyktuje warunki i mówi, dajecie cenę taką i taką, oprócz tego niektóre litraże na wyłączność itp bo jak nie to bierzemy na wasze miejsce Wojaka albo inne Heinekena Warki czy Okocimie, bo powierzchnia sklepów Biedronka jest ograniczona i to nie jest tak, że inne browary nie są dostępne w Biedronce bo nie chcą tam byc, tylko po prostu nie są w stanie wyrobić norm narzucanych przez biedronkę np. Regularne zaopatrzenie iluś tam tysięcy marketów w Polsce.
To tak jak z telefonami i innymi produktami na zachodzie np. u nas Galaxy S8 jest sporo droższy niż w DE, bo im się po prostu opłaca dać niższą marże, ponieważ ludzie kupują więcej produktów, obroty się zgadzają i zyski też. Wcale na rynek niemiecki Samsungi Galaxy S8 nie są podrabiane na innej tańszej taśmie produkcyjnej
Edytowane przez: "Nygers" wrz 23. 2017
Ja przestawiłem się na drinki (mocne) i bardzo jestem szczęśliwy, jak w nocy nie muszę wstawać siku
Sami smakosze piwa co czują różnicę między carlsbergiem a carlsbergiem, kurde jesteście lepsi od Kopyra.
rbbwrz 23. 2017

Jest alkohol, jest minus. Alkohol to zło.

Wszystko jest dla ludzi, liczy się tylko umiar
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst