Całodzienny wstęp do Aquaparku Tatralandia i Świata Saun za 41,99 zł @ Groupon
Zakończono

Całodzienny wstęp do Aquaparku Tatralandia i Świata Saun za 41,99 zł @ Groupon

admin 0
wrz 3. 2014
Po Energylandii Grupon wystawił kolejną bardzo dobrą ofertę na spędzenie wolnego czasu. Tym razem możecie skorzystać z atrakcyjnej ceny na wejściówek do Aquaparku Tatralandia, gdzie warto się udać jeżeli macie jeszcze kilka dni zaległego urlopu.

To największy całoroczny kompleks wodny na terenie Słowacji, Czech i Polski. W sezonie letnim do dyspozycji amatorów wodnego wypoczynku jest 26 zjeżdżalni i 14 basenów, w tym również z wodą morską i termalną, która wypływa z głębokości 2500 m. Zakręcone zjeżdżalnie, kolorowe tunele oraz całodzienny program animacyjny. Warto wtedy odwiedzić Tropical Paradise, gdzie temperatura wody i powietrza nie spada poniżej 30°C. Na poszukiwaczy podwodnych przygód czeka tam bogactwo karaibskiej fauny, w tym prawdziwe koralowce, a ci, którzy wolą leniwy relaks, mogą poleniuchować w cieniu palmy, racząc się kolorowym drinkiem. Oprócz wstępu do Aquaparku bilet obejmuję również wstęp do Świata Saun, gdzie możecie skorzystać z odnowy biologicznej. Ośrodek jest położony w otoczeniu pasm górskich, więc wypad do Aquaparku warto połączyć ze zwiedzaniem okolicy.

Całodzienny bilet wstępu do Aquaparku Tatralandia oraz Świata Saun to koszt ok. 126 zł, a w ofercie groupona zapłacicie za niego jedynie 41,99 zł. 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów. Wydrukowany groupon okazujecie w kasie obiektu oraz możecie z niego skorzystać w dniach od 01.09.2014 do 25.12.2014 r.

Na zakup macie jeszcze 12 dni.


Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst