Niestety, ta okazja już wygasła
CANAL PLUS Multi Man Pack do końca roku w PREZENCIE na BLACK WEEKEND
128° Zakończono

CANAL PLUS Multi Man Pack do końca roku w PREZENCIE na BLACK WEEKEND

Darmowa dostawa DarmowaPlus Okazje
128° Zakończono
CANAL PLUS Multi Man Pack do końca roku w PREZENCIE na BLACK WEEKEND
lis 28. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla obecnych abonentów. Wchodzimy w strefe canal plus i logujemy się na swoje konto.

Oglądaj 13 kanałów i 2 kolekcje – wypróbuj ofertę do końca roku bez opłat, później zdecyduj co dalej.

MULTI MAN PACK TO:


Motowizja HD - kanał nadaje 24 godziny na dobę, można w nim obejrzeć programy dotyczące legend motoryzacji, klasycznych samochodów, rajdów i wyścigów, a także tuningu i driftu.


Redlight HD - kanał erotyczny przeznaczony dla osób pełnoletnich. W ofercie Redlight HD prezentowane są produkcje Europejskie oraz Amerykańskie. W każdym miesiącu Abonenci będą mieć okazję obejrzenia co najmniej 40 nowych pozycji filmowych w wysokiej rozdzielczości. Kanał nadaje 24h na dobę.

208684.jpg
HISTORY - wyjątkowy kanał rozrywkowo - dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach. Zmieniamy postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. W wysokiej jakości programach w zaskakujący sposób koncentrujemy się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. HISTORY to unikalne połączenie treści na najwyższym poziomie oraz wyróżniającej się jakości wizualnej. Dzięki najnowocześniejszym technikom filmowania i wciągającej narracji przenosimy widzów w sam środek wydarzeń. Każdy dzień tworzy historię.


HISTORY2 - kanał popularno - naukowy dla ludzi ciekawych świata. Z nami dowiesz się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarczymy Ci sprawdzonych informacji na każdy temat.

208684.jpg
Private TV - program prezentujący piękne dziewczyny w pikantnych sytuacjach. Kanał kierowany jest wyłącznie do widzów dorosłych. Program nadawany jest wyłącznie w godzinach nocnych czyli od godziny 23:00 do 5:00

208684.jpg
Dorcel TV - europejski kanał dla dorosłych, który prezentuje najlepszy seks dla niego i dla niej, najseksowniejsze prowadzące i prowadzących. Na Dorcel TV widzownie zobaczą najseksowniejsze programy oraz najlepsze na świecie filmy w wersji HD i po polsku

208684.jpg
Playboy TV to jedyny kanał telewizji typu premium poświęcony erotycznej rozrywce dla dorosłych. Mężczyźni pokochali Playboy TV między innymi za programy typu reality show, ukazujące ekscytujące sceny, nieprzerwane imprezy, nieprawdopodobnie piękne kobiety z całego świata połączone z wysoką estetyką i zmysłowością.

208684.jpg
Adventure HD - pierwszy polski kanał przygodowy. W ofercie kanału znajduje się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej, jak i zagranicznej. Niebanalna oferta programowa pozwala zobaczyć świat oczami odkrywcy. W ramówce kanału znajdują się programy przygodowe, przyrodnicze, docu-reality, a także coś dla pasjonatów wędkarstwa czy łowiectwa.


Fightbox HD - unikalny na polskim rynku kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA.
To także boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników. Kanał relacjonuje mistrzostwa czołowych lig i federacji z USA, Europy i Japonii. Dodatkowo emitowane są programy informacyjne prezentujące sylwetki i rankingi zawodników.


Sportklub HD - to kanał sportowy o europejskim zasięgu, obecny w Polsce od 29 lipca 2006 roku. W swojej ofercie programowej skupia się przed wszystkim na grach zespołowych. Stacja transmituje m.in. najsilniejsze koszykarskie ligi w Europie – hiszpańską ACB i turecką Ligę Spor Toto, niemiecką Bundesligę i Ligę ASOBAL w piłce ręcznej mężczyzn oraz piłkarskie rozgrywki austriackiej Bundesligi i Copa Bridgestone Libertadores.

208684.jpg
Zest 18+ GO - Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Aż 200 tytułów kina erotycznego w miesiącu. Piękne kobiety, gorące akcje!

208684.jpg
Zest TV - Zest TV to kanał nadający treści dla dorosłych w godz. 23:00-5:00. Oferta programowa to między innymi magazyny o tematyce erotycznej i rozrywkowej

208684.jpg
Hustler HD - prezentuje głównie własne produkcje marki "Hustler", z udziałem pięknych kobiet i wspaniale zbudowanych mężczyzn. Dostępny jest całodobowo w doskonałej jakość obrazu HD. Filmy prezentowane na kanale Hustler HD pochodzą głównie ze studiów amerykańskich. Na kanale Hustler HD 3D prezentowanych jest 15 – 20 premier filmowych miesięcznie.

208684.jpg
Blue Hustler - Kanał erotyczny typu softcore emitujący najbardziej prestiżową rozrywkę dla dorosłych. W filmach zobaczyć można najseksowniejsze i najpiękniejsze dziewczyny filmowane w najbardziej egzotycznych i luksusowych miejscach na świecie. Zawartość programowa kanału jest prowokująca i skierowana zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Oferuje unikalny świat przyjemności i fantazji. W ofercie znajdziemy zarówno filmy jak i programy rozrywkowe. Program Blue Hustler nadawany jest wyłącznie w godzinach nocnych czyli od godziny 23:00 do 5:00.

208684.jpg
Hustler SVOD - Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Ekscytujące kino erotyczne. Co tydzień nowe starannie wyselekcjonowane tytuły. Do wyboru aż 200 gorących filmów.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2021
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz