Niestety, ta okazja już wygasła
Campsey whisky 1500ml 40% auchan
91° Zakończono

Campsey whisky 1500ml 40% auchan

64,98zł70,39zł-8%Auchan Okazje
AvatarUsunięty9624215
sty 15. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nie wiem jak smakuje Ale wychodzi 21. 67 za pół litra
Najtańsza whisky jaką widziałem
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

15 Komentarzy
Mało jeszcze widziałeś
Zdecydowanie przestrzegam przed zakupem...na gorszy syf się nigdy nie naciąłem. Nawet z colą całkowicie niepijalne, poszło do zlewu.
santiago3331 min

Zdecydowanie przestrzegam przed zakupem...na gorszy syf się nigdy nie …Zdecydowanie przestrzegam przed zakupem...na gorszy syf się nigdy nie naciąłem. Nawet z colą całkowicie niepijalne, poszło do zlewu.


Mogłeś chociaż pod sklepem zostawić - na pewno lepsze niż denaturat
W sumie to stała cena w Auchan. Da radę to pić?
Kupiłem przed swietami za 60zł, i tak jak kolega pisze nawet z cola ciezko pic :-D ale wypilem, alkoholu sie nie wylewa tylko wlewa :-D
Bez przesady. Samego nie idzie wypić, ale z colą to wszystko w smaku podobne
Tylko z cola i to w duzej ilosci.
Jak to osoba ktora mnie tym "uraczyla" zapraszajac na degustacje podczas meczu powiedziala - plusem jest pojemnosc, bedzie dobra na zbiornik na bimber
Tego to bym nawet teściowej na urodziny nie kupił.
Jeżeli chodziłoby o wymieszanie z colą popularnych blendów w ok. 50-60 zł/litr (typu Balek, Grants, JW, William Peel itd.) to bym się zgodził, że zbytniej różnicy w smaku nie ma, jedna ma słodszy posmak inna jest trochę ostrzejsza. Ktoś preferuje Balka inny Grantsa, wiadomo

Jednakże co do bohatera okazji to niestety nie byłem w stanie go przełknąć, a sam zapach był strasznie sztuczny i odrzucał. Dałem mu nawet dwie próby, bo stwierdziłem, że może akurat nie miałem dnia bądź zjadłem coś co aż tak "zaburzyło" odczucia smakowe. Nie mam w zwyczaju wylewać %, ale to był pierwszy raz i po pogodzeniu się ze stratą $ na ten wynalazek jest mi z tym dobrze. Przynajmniej rury dostały drugie życie i zaoszczędziłem na krecie.

Kto nie spróbuje ten nie poczuje, ale ostrzegam przed popełnieniem tego błędu co ja. Był wieczór, akurat szybkie zakupy w Auchan, cena i pojemność mnie zaskoczyły, więc wziąłem. Na szczęście tylko jedną...

Polecam odpuścić sobie ten wynalazek i przeznaczyć te 65-70 zł na połowę zawartości, ale przyjemnego trunku jak Jameson, BBB czy TullamoreDew.
surivitna5 g, 8 min

Tego to bym nawet teściowej na urodziny nie kupił.


65zl teściowej! Żarty!
Przecież i tak nagle nie polubi.
Łodygę za 5zł raz do roku max dwa i styka!
Ohuda straszna! Nie polecam tego nikomu! Gorszego nie ma, po wypiciu z colą miałem straszne rzyganie! Omijajcie to prosze!
Ostrzegam, nawet w stężeniu 1/3 tego psa z colą ciężko pić
D R A M A T
santiago33311 g, 29 min

Zdecydowanie przestrzegam przed zakupem...na gorszy syf się nigdy nie …Zdecydowanie przestrzegam przed zakupem...na gorszy syf się nigdy nie naciąłem. Nawet z colą całkowicie niepijalne, poszło do zlewu.


Niestety darmo boli gardło. Nawet w nazwie jest cam...psey !
Nie polecam! Skusiłem się kiedyś i nie mogłem tego później zmęczyć z colą.
Lepiej kupić 2x Golden Loch
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst