Niestety, ta okazja już wygasła
Calypso FIT COMFORT do 30.09 za darmo
582° Zakończono

Calypso FIT COMFORT do 30.09 za darmo

25
wrz 2. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dla chętnych chcących poprawić kondycję. Do przetestowania za darmo bez zobowiązań do 30 września, potem przez rok za 99/119 pln miesięcznie.
Moja pierwsza okazja.
Aktualizacje społecznościowe
Calypso Okazje

Grupy

25 Komentarzy
Można zrezygnować po miesiącu :)?
Ciekaw który to mają taki ogromny klub, bo najczęściej to klubiki w których próbują wszystko wcisnąć, szatnie są wielkości małego pokoju w mieszkaniach 50m2 i jeszcze sale do treningu funkcjonalnego zawsze są zajęte przez zajęcia grupowe na których ćwiczy 5 osób :-/
"Potem przez rok za 99/199 pln" Ale zapomniałeś dodać że miesięcznie
Super, plusik, akurat tego właśnie szukałem
Można zrezygnować po miesiącu, bez dalszych zobowiązań... z resztą ludzie, przeczytajcie ofertę i tyle...
Edytowane przez: "color1" wrz 2. 2018
'Swoboda rezygnacji do 30.09'
@ Tuszyn_xD, Wojty poprawine, dzięki.
Po rezygnacji nie można wiązać się nowa umowa przez 6 miesięcy
Artue02/09/2018 18:18

Ciekaw który to mają taki ogromny klub, bo najczęściej to klubiki w któ …Ciekaw który to mają taki ogromny klub, bo najczęściej to klubiki w których próbują wszystko wcisnąć, szatnie są wielkości małego pokoju w mieszkaniach 50m2 i jeszcze sale do treningu funkcjonalnego zawsze są zajęte przez zajęcia grupowe na których ćwiczy 5 osób :-/


Te klub znajduje się w Warsaw Spire i też jest słaby. Może do kardio sporo maszyn ale strefa wolnych ciężarów wypada już gorzej. No i wieczny problem z łazienkami - od kilku miesięcy trwa ich remont i są zastępcze. Poza tym po godz 16 nie ma tam po co iść, chyba że ktoś godzinny trening chce robić przez 3h.
maklerXwrz 2. 2018

Te klub znajduje się w Warsaw Spire i też jest słaby. Może do kardio sporo …Te klub znajduje się w Warsaw Spire i też jest słaby. Może do kardio sporo maszyn ale strefa wolnych ciężarów wypada już gorzej. No i wieczny problem z łazienkami - od kilku miesięcy trwa ich remont i są zastępcze. Poza tym po godz 16 nie ma tam po co iść, chyba że ktoś godzinny trening chce robić przez 3h.


Idealne dopełnienie tego co napisałem, szkoda, że tak to u nich wygląda, ale niech powstaje tego więcej, Zdrofit trochę w centrum otwiera to się ludzie rozłożą po klubach.
Calypso jako fitness okej, ale siłownie mają beznadziejną.
Brak micro plates, jedno stanowisko do przysiadu (gdzie ludzie robią nawet nie wiem co zamiast przysiadu i blokują miejsce).
Ogólnie bardzo mała strefa wolnych ciężarów, mało ciężaru i spore braki w wyposażeniu.

Jak ktoś jest w stanie się pogodzić z brakiem microsów i ma promocyjny karnet beactive (w życiu bym nie dał 119 pln/miesiąc za taką siłownię, ale 159pln/6 miesięcy w beactive to odpowiednia cena za taką siłownie) to polecam chodzić z samego rana.
Wtedy jako tako da się ćwiczyć w spokoju.
Edytowane przez: "Luqart" wrz 2. 2018
maklerXwrz 2. 2018

Te klub znajduje się w Warsaw Spire i też jest słaby. Może do kardio sporo …Te klub znajduje się w Warsaw Spire i też jest słaby. Może do kardio sporo maszyn ale strefa wolnych ciężarów wypada już gorzej. No i wieczny problem z łazienkami - od kilku miesięcy trwa ich remont i są zastępcze. Poza tym po godz 16 nie ma tam po co iść, chyba że ktoś godzinny trening chce robić przez 3h.Bytom z prysznicami ten sam problem, widać to standard.
W Pile Calypso całkiem spoko wyposażenie, bardzo ładne szatnie i prysznice. Nie ma co narzekać
Chcą rejestracji karty. Zapłacić 1PLN ( do zwrotu ) BLIKiem nie można. Masterpassem płatność nie idzie, niby błąd autoryzacji.
Zacznę od poniedziałku
do 30 tego ale zdaje się przez 14 dni
przestańcie biadolić - darowanemu koniowi nie zagląda się w paszczę
przecież mówimy o tej konkretnie ofercie, na miesiąc...
Artuewrz 2. 2018

Ciekaw który to mają taki ogromny klub, bo najczęściej to klubiki w któ …Ciekaw który to mają taki ogromny klub, bo najczęściej to klubiki w których próbują wszystko wcisnąć, szatnie są wielkości małego pokoju w mieszkaniach 50m2 i jeszcze sale do treningu funkcjonalnego zawsze są zajęte przez zajęcia grupowe na których ćwiczy 5 osób :-/


wyglada jak z Usa. W Polsce raczej klitki
Artuewrz 2. 2018

Ciekaw który to mają taki ogromny klub, bo najczęściej to klubiki w któ …Ciekaw który to mają taki ogromny klub, bo najczęściej to klubiki w których próbują wszystko wcisnąć, szatnie są wielkości małego pokoju w mieszkaniach 50m2 i jeszcze sale do treningu funkcjonalnego zawsze są zajęte przez zajęcia grupowe na których ćwiczy 5 osób :-/W większych miastach? ; o W Szczecinie na rozmiar szatni, czy to samej siłowni nie ma co marudzić. Są większe obiekty np. outlet, galaxy, a są też mniejsze np. struga. Nie uważam jednak, żeby "rozmiar" był problemem tej siłowni. Zanim pojawiły się firmy fitness to ludzie cisnęli się w piwnicach.
Właśnie się obrzarłem. Leci ++
Szkoda, że nie w Łodzi
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od A_G. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst