Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Calvin Klein, Euphoria Women, woda perfumowana, 100 ml
-217°

Calvin Klein, Euphoria Women, woda perfumowana, 100 ml

157,99zł229,09zł-31% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
6
-217°
Calvin Klein, Euphoria Women, woda perfumowana, 100 ml
sty 5. 2021
Pomysł na formułę zrodził się w głowie trzech arcymistrzów sztuki tworzenia perfum – Dominique’a Ropiona, Loc Donga oraz Carlosa Benaima. Ropion to bardzo głośne nazwisko w świecie aromatów – jest znany z wielu projektów dla marek Burberry czy Giorgio Armani. Loc Dong jest znany ze współpracy nad zapachami Beyoncé i Yves Saint Laurent, a Carlos Benaim był odpowiedzialny za wiele flakonów marki Ralph Lauren i od wielu lat współpracuje również z Calvinem Kleinem. Cała trójka stanowi zupełną elitę artystów, którzy przy projektowaniu tych perfum starali nie stworzyć się wyłącznie zapachu, a symbol, który najlepiej odda to, jak powinna pachnieć pewna siebie kobieta, głodna sukcesów i wyzwań, skupiająca wokół siebie uwagę i spojrzenia.

Udało im się to – w 2006 roku, czyli rok po powstaniu, Euforia Calvina Kleina zdobyła nagrodę najlepszego zapachu dla kobiet w kategorii prestiż, na gali organizowanej przez renomowaną The Fragrance Foundation. Dziś, blisko 15 lat po premierze, utrzymuje swoją pozycję jednych z najbardziej luksusowych i prestiżowych perfum.

Słowo euforia oznacza moment humoru i doskonałego samopoczucia, połączonego z pewną ekscytacją i podnieceniem. Calvin Klein idealnie dobrał nazwę do perfum – Euphoria bowiem, gdziekolwiek się pojawi, rozprowadza radosne, ożywcze nuty, które idealnie balansują z tajemniczym, uwodzicielskim zapachem.
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz