36°
Zakończono
Calls Blacklist PRO - blokowanie połączeń i SMS
Calls Blacklist PRO - blokowanie połączeń i SMS

Calls Blacklist PRO - blokowanie połączeń i SMS

Program w wersji darmowej blokuje jedynie połączenia; w wersji PRO dochodzi blokowanie SMSów. Myślę, że aplikacja przyda się każdemu, ponieważ SPAM i nękanie przez telemarketerów, to plaga i myślę, że spotyka ogromne grono osób. Do tej pory używałem darmowej wersji Calls Blacklist. Spisywała się bez zarzutów. W wersji PRO możemy m.in. zapisać listę blokowanych numerów. W wersji darmowej, po wyłączeniu telefonu, trzeba z osobna (od nowa) dodawać numery do czarnej listy. Czy aplikacja jest najlepsza w kategorii? Nie wiem, bo używałem tylko tej i nie mam porównania. Jednak na pewno za 1,79zł warto kupić wersję PRO.

7 Komentarzy

W iOS jest to w standardzie - bezpłatne

Truecaller za darmo i potrafi to i jeszcze więcej

pafeuvip38 min

W iOS jest to w standardzie - bezpłatneW MIUI również

pafeuvip1 godz., 20 min

W iOS jest to w standardzie - bezpłatne


Przecież ta opcja jest też w Androidzie!

Autor

Adrian.Ratajczak3 godz., 2 min

Truecaller za darmo i potrafi to i jeszcze więcejProgramista tego programu pisze, że: 1. "Truecaller Caller ID wymaga połączenia z siecią 3G lub Wi-Fi" + 2. "Zawsze zobaczysz, kto dzwoni — zarówno w przypadku zapisanych kontaktów, jak i nieznanych numerów" + 3. "Truecaller NIGDY nie udostępnia twojej listy kontaktów, nie umożliwia wyszukiwania w niej ani nie upublicznia". Jedynie przechowuje kontakty wszystkich ludzi, którzy mają zainstalowaną tą aplikacje, na swoich serwerach. Zapewne nie słyszeli o hackingu i kradzieży danych. Pkt. 2 nie jest możliwy, jeżeli nie kopiują oni danych z kontaktów na swój serwer, a pkt 1. jest potrzebny do spełnienia, żeby te dane pobierać z serwera. Mam nadzieję, że rozumiecie. Tym postem do niczego nie namawiam, jedynie odradzam instalowanie aplikacji Truecaller Caller ID.

Mam MIUI, ale zainstalowałem "Odebrać telefon?" i teraz wiem skąd buraczany telemarketer albo bankowy truciciel dzwoni.

Lolo11 godz., 18 min

Przecież ta opcja jest też w Androidzie!

Nie miałem nigdy androida więc mogłem nie wiedzieć.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Sylwester.Mech. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst