Niestety, ta okazja wygasła 5 dni temu.
174°
Opublikowano 24 maja 2024

Call of Duty: WWII - Gold Edition za 12,04 zł z Tureckiego Store @ Xbox One / Xbox Series

12,04zł95,36zł-87%
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 662
4 293

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Call of Duty

Znajdź więcej okazji Call of Duty

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Gra za 99 TR+

Złota Edycja Call of Duty®: WWII zawiera 1 pakiet DLC - The Resistance - oraz dodatkową zawartość edycji cyfrowej: 1100 punktów Call of Duty®*.

Call of Duty® wraca do korzeni dzięki Call of Duty®: WWII - zapierającej dech grze, która pokazuje II wojnę światową w zupełnie nowym świetle. Wyląduj w Normandii i walcz w całej Europie na słynnych polach bitwy największej wojny w historii. Wykorzystaj klasyczny system walki Call of Duty®, poczuj więzi braterstwa i przetrwaj bezlitosną wojnę przeciwko mocarstwu pogrążającemu świat w tyranii.

Call of Duty®: WWII zapewnia niesamowite wrażenia z II wojny światowej w trzech różnych trybach: kampanii fabularnej, grze wieloosobowej i trybie współpracy. Dzięki kampanii z niesamowitą oprawą graficzną gracze zostają przeniesieni do Europy, gdzie biorą udział w nowej opowieści rozgrywanej w trakcie słynnych bitew II wojny światowej. Tryb wieloosobowy to powrót do wojennych korzeni Call of Duty®. Daj się ponieść dobrze znanej, błyskawicznej rozgrywce i walcz autentycznymi rodzajami broni w wielu lokacjach z II wojny światowej. Tryb współpracy stanowi zupełnie nową, odrębną opowieść pełną mrożących krew w żyłach i trzymających w napięciu momentów.

Weź udział w spektakularnych bitwach 1 pakietu DLC Call of Duty®: WWII - The Resistance. Walcz w lokacjach odwzorowujących historyczne powstania na trzech nowych mapach do gry wieloosobowej oraz weź udział w specjalnej misji w trybie Wojny: Operation Intercept. Zapoznaj się też z rozdziałem Zombie Nazistów - Na Brzegu Mroku.Kupno w Tureckim Xbox Store.

Jak kupić w tej cenie ? za pomocą karty wirtualnej FUPS

Nieco drożej: Karta podarunkowa > mtcgame.com/pl-…iye

1. Idziecie na turgame, mtcgame czy innego kinguina i kupujecie kartę podarunkową na turecką walutę (100 TRY = ~15 PLN) - płacicie normalnie blikiem, kartą polską, czym tam chcecie.
2. Dostajecie kod na e-mail - musicie go aktywować. Aby to zrobić zmieniacie region w swoim koncie microsoft na Turcja tutaj -> Microsoft account | Twój profil
3. Uruchamiacie VPN na Turcję, wchodzicie na stronę Microsoft account | Realizuj kod lub bon upominkowy aby wpisać 25 cyfrowy kod z e-mail.
4. Wyłączacie VPN, klikacie grę z linku, która Was interesuje, a przy zakupie podpowiada najpierw kartę podarunkową, którą zakupiliście. Jeśli już kupiliście wcześniej jakąś grę i zużyliście trochę tej waluty, to przy zakupie pokaże Wam ile zostało TRY na karcie podarunkowej.
Xbox Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

13 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika 4złote
  Jak dla mnie ta część ma najlepszą kampanie ze wszystkich codów.
 2. Awatar użytkownika Hary_.
  Krótka, ale jak komuś brakowało czegoś po call od duty 2/3, to za 12 złotych można spokojnie te kilka godzin spędzić w klimatach 2 wojny . Ale jak bym miał za to zapłacić dużo więcej to bym się lekko rozczarował grając tylko kampanię w singlu .
  Awatar użytkownika Babci_Synek
  W międzyczasie był jeszcze CoD 5 w klimatach WW2
 3. Awatar użytkownika Dudek
  Dzięki
 4. Awatar użytkownika Kuba88_
  . (Edytowano)
 5. Awatar użytkownika Artur_Granacki
  Problem solved (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika Artur_Granacki
  Problem solved (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Artur_Granacki
  Problem solved (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika Marcin_PQyy
  Na PC za tyle brałbym
 9. Awatar użytkownika Uszol
  Ma może ktoś taki problem, że gra jest po angielsku i nie idzie tego zmienić, we wszystkich innych grach się normalnie polski język włacz a tu nie.
  Awatar użytkownika Uszol
  Trzeba region na pl znowu zmienić do pobierania i po polsku bedzie
Awatar użytkownika