Call of Duty Black Ops III weekend za darmo na Steamie
258°Zakończono

Call of Duty Black Ops III weekend za darmo na Steamie

9
sie 5. 2016
Usługa Steam Free Weekendzgotowała fanom strzelanin typu FPS dużą niespodziankę. Gra wydana przez Activision Blizzard i oferowana przez nią singleplayerowa kampania będą dostępne zupełnie za darmo w dniach 6-7 sierpnia 2016 roku. Niestety jednak z pierwszą minutą 8 sierpnia tytuł zniknie wraz z zakończeniem promocji.


W ubiegłych tygodniach naSteamie mogliśmy bez jakichkolwiek opłat sprawdzić takie tytuły, jak ARK: Survival Evolved oraz Rainbow Six Siege. Przyszła pora na zagranie w tytuł, którego akcja rozgrywa się w 2065 roku, czyli 40 lat po ataku bezzałogowych statków powietrznych zorganizowanym przez Raula Menendeza. Możecie go znaleźć pod TYM linkiem.


Gra ukazała się nie tylko na komputery, ale także na platformy PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Rozgrywkę kampanii dla pojedynczego gracza można ukończyć w ok. 12 godzin. Macie zatem w najbliższy weekend wystarczająco dużo czasu na przejście tytułu.


Pełna wersja Call of Duty: Black Ops III łączy w sobie trzy tryby gry: Kampanię, Multiplayer i Zombie. Kampanię można rozegrać w trybie kooperacji dla 4 graczy online, bądź w trybie rozgrywki dla pojedynczego gracza. Multiplayer zapewnia nowe sposoby na awans, rodzaje personalizacji i wyposażenia. Zombie to zaś nowa fabuła.


Wszystkich fanów świata„Gwiezdnych wojen” zapewne zainteresuje fakt, że od 18 lipca 2016 roku na Steamie znalazła się 10-minutowa gra Star Wars: Trials on Tatooine. Udostępniono ją za darmo, podobnie jak wcześniejLimbo, ale aby móc z niej skorzystać trzeba posiadać hełm wirtualnej rzeczywistości.


To co robicie w najbliższy weekend?

Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
"W ubiegłych tygodniach naSteamie mogliśmy bez jakichkolwiek opłat sprawdzić takie tytuły, jak ARK: Survival Evolved oraz Rainbow Six Siege."
jak ja mogłem to przegapić....
jest jakaś strona gdzie pojawiaja sie takie newsy o darmowych grach? bo nie mam czasu codziennie przeglądać steama itd..
tzw cheaters free weekend ;/ nie idzie grać dziś co 2 nowy to z hakami
50gb trzeba pobrać bodajże, grałem po premierze jakoś i bardzo słaby
Jednak battlefiled to battlefiled
Ano wiadomo battlefield to battlefield choć bf4 może się znudzić ;P

ja do multi blackops 3 byłem tez na zdecydowanie nie zresztą na każde od blackops1 ale w bo3 jeszcze ujdzie sterowanie bieg itp przypomina trochę to z bo1

u mnie to zajmuje 75gb black ops 3 choć może starter edition zajmuje mniej
acer123sie 5. 2016

"W ubiegłych tygodniach naSteamie mogliśmy bez jakichkolwiek opłat sp …"W ubiegłych tygodniach naSteamie mogliśmy bez jakichkolwiek opłat sprawdzić takie tytuły, jak ARK: Survival Evolved oraz Rainbow Six Siege."jak ja mogłem to przegapić.... jest jakaś strona gdzie pojawiaja sie takie newsy o darmowych grach? bo nie mam czasu codziennie przeglądać steama itd..

​Łap brachu : lowcygier.pl
Ta gra jest strasznym krapem. Pobrałem włączyłem, wyłączyłem, odinstalowałem. BF4 to mocno arkadowy tytuł to BOIII jest tragiczny i grywalny dla 12 latków. Pograłem dzisiaj ze dwie godziny i co jeden mecz to jakiś małolat na czacie pisze że komuś :wyrucha matke" Dajcie sobie spokój z tą grą.

Ps W newsie jest błąd bo single player jest niedostępny!!!
Edytowane przez: "nocny_napoleon" sie 5. 2016
nocny_napoleonsie 5. 2016

Ta gra jest strasznym krapem. Pobrałem włączyłem, wyłączyłem, odinst …Ta gra jest strasznym krapem. Pobrałem włączyłem, wyłączyłem, odinstalowałem. BF4 to mocno arkadowy tytuł to BOIII jest tragiczny i grywalny dla 12 latków. Pograłem dzisiaj ze dwie godziny i co jeden mecz to jakiś małolat na czacie pisze że komuś :wyrucha matke" Dajcie sobie spokój z tą grą.Ps W newsie jest błąd bo single player jest niedostępny!!!


Bo cod jest dla dzieci a bf dla mężczyzn to wiadomo od dawna na razie
fabiaxsie 5. 2016

Bo cod jest dla dzieci a bf dla mężczyzn to wiadomo od dawna na razie


Nie. Cod jest dla dzieci a BF dla wszystkich.
acer123sie 5. 2016

"W ubiegłych tygodniach naSteamie mogliśmy bez jakichkolwiek opłat sp …"W ubiegłych tygodniach naSteamie mogliśmy bez jakichkolwiek opłat sprawdzić takie tytuły, jak ARK: Survival Evolved oraz Rainbow Six Siege."jak ja mogłem to przegapić.... jest jakaś strona gdzie pojawiaja sie takie newsy o darmowych grach? bo nie mam czasu codziennie przeglądać steama itd..Jak przeczytałem to pierwsze zdanie to pomyślałem jak Ty. PRZEGAPIŁEM!!! Buuu... :-(
Pograłbym w ARK ale nie mogę upolować a nawet promocja za pół ceny to dla mnie za drogo.
Lecz jak patrzę na stronę gry w Steam to już mi przeszła to promocja razem z COD i jakąkolwiek następną zrobioną w tym stylu:

---------------------
Play Call of Duty®: Black Ops III Play for free!
Ends in 1 day and 6 hours
---------------------

Czyli zwykłe demo i to działające do końca niedzieli.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy