Niestety, ta okazja już wygasła

California Access Tiger II CA1032

lip 7. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

California Access Tiger II CA1032 to uniwersalna mysz przewodowa z precyzyjnym czujnikiem optycznym. Programowalne przyciski i regulacja DPI świetnie sprawdzają się do zastosowania gamingowego. Za pomocą dedykowanego oprogramowania można wygodnie dostosować oryginalne podświetlenie RGB.


Zalety California Access Tiger II CA1032:
  • 9 programowalnych przycisków,
  • podświetlenie RGB,
  • precyzyjny sensor optyczny,
  • zabezpieczenie kabla USB.Komfortowy i wyprofilowany kształtCalifornia Access Tiger II CA1032 posiada uniwersalny i wyprofilowany kształt. Lekka i wyważona konstrukcja świetnie sprawdzi się podczas dynamicznej rozgrywki. Sporym udogodnieniem są boczne panele, które zapobiegają wyślizgiwaniu się z dłoni.


Komfortowe scrollowanieMysz jest wyposażona w ulepszony scroll, który posiada powierzchnię z wypustkami, przez co umożliwia znacznie lepszą kontrolę. Kolejnym atutem jest przycisk scrolla, który nie wymaga przyłożenia zbyt dużej siły.
Zaawansowana kontrola parametrów pracyCalifornia Access Tiger II CA1032 wykorzystuje dedykowane oprogramowanie, które pozwala kontrolować najważniejsze funkcje. Z jego poziomu można zaprogramować poszczególne przyciski, dostosować DPI czy ustawić oryginalne podświetlenie RGB.


Elastyczny kabel USB i dopracowane ślizgaczeMysz posiada kabel USB, który w miejscu wyprowadzenia został zabezpieczony gumową otuliną. Pozwala to zachować jego trwałość, a jednocześnie elastyczność. Kolejnym atutem są dopracowane ślizgacze, które zapobiegają niekontrolowanemu przesuwaniu się myszy po blacie.
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz