Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Słuchawki California Access Python CA-1732 USB RGB

lip 15. 2022
Efektowne słuchawki z technologią dźwięku 7.1California Access™ Python to wyjątkowe słuchawki stworzone z myślą o graczach, które dzięki możliwości emisji dźwięku w systemie 7.1 sprawią, że jeszcze mocniej poczujesz emocje podczas grania. Giętki mikrofon pozwala na swobodne dopasowanie odległości od ust gracza, a miękkie welurowe nauszniki zapewniają komfort gry przez długie godziny.


Komfort, którego oczekujeszSłuchawki zostały wyposażone w głośniki o średnicy 50 mm z dynamiką 109dB ± 3dB i szerokim pasmem przenoszenia, które zapewniają wysoką jakość brzmienia. Miękkie poduszki wykonane z weluru dają uczucie komfortu i nie powodują bólu w okolicach uszu. Słuchawki są doskonale wyważone, a stabilny, samopozycyjny pałąk zapewnia równomierne przyleganie do głowy na całej szerokości.


555894_1.jpg


555894_1.jpg


Owalne nauszniki zapewniają komfort gry przez długie godzinySłuchawki posiadają miękkie welurowe nauszniki z owalnymi poduszkami, który zapewnia komfort podczas wielu godzin rozrywki. Samopozycyjny pałąk daje możliwość dopasowania słuchawek do każdego rozmiaru głowy. Specjalny mechanizm pozwala na obrót nauszników o 45° i jeszcze lepsze dopasowanie ich kształtu głowy.


Czuły, obrotowy mikrofonSłuchawki Python zostały wyposażone w czuły wyginany mikrofon z redukcją szumów. Wysoka jakość i krystalicznie czysty dźwięk pozwala na sprawną komunikację z pozostałymi graczami w rozgrywkach wieloosobowych bez niepotrzebnych zakłóceń.


555894_1.jpg


555894_1.jpg


Dźwięk przestrzenny idealny do gierCalifornia Access™ Python pozwala odnaleźć się w świecie gier dzięki dźwiękowi przestrzennemu 7.1. Wysoka jakość brzmienia pozwala precyzyjnie zlokalizować przeciwnika nawet najbardziej dynamicznej rozgrywce. Właściwie oddane są zarówno mocne basy, jak i delikatny szelest. Pokrętło regulacji głośności oraz włącznik mikrofonu zostały umieszczone na kablu na minimalistycznym panelu, który nie jest uciążliwy podczas grania.


Efektowne podświetlenieSłuchawki Python zostały zaprojektowane w nowoczesnym designie z wykorzystaniem podświetlenia TrueRGB, dzięki czemu prezentują się nad wyraz efektownie podczas nocnych sesji gamingowych i spowodują, że będziesz je zakładać z przyjemnością!
Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz