Buty Under Armour Pace Jr (37.5-40)
111°Zakończono

Buty Under Armour Pace Jr (37.5-40)

89,99zł199,99zł-55%Intersport Okazje
6
lis 28. 2018
Lekkie i niezwykle miękkie buty biegowe dla najmłodszych zawodników. Zbudowane ze sprawdzonych materiałów zapewniają bardzo dobrą amortyzację oraz wentylację podczas wysiłku. Wiązana profilowana cholewka stabilnie oplata stopę, wspomagając jej prawidłowe ułożenie. A technologia antybakteryjnego wykończenia minimalizuje rozwój bakterii na powierzchni materiału, tym samym minimalizując zapach. Buty UA Pace posiadają pełną wkładkę z pianki EVA, oferującą dobrą amortyzację podczas aktywności. Podeszwa została wzmocniona elementami z nisko ścieralnej gumy, która nie pozostawia śladów na jasnych nawierzchniach (non-marking).
Dostawa do 10.99zł
Rozmiary 37.5 - 40


119529-Wy9l2.jpg119529-xQDR8.jpg119529-3dVae.jpg119529-GBoHu.jpg119529-eoXBi.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Intersport OkazjeIntersport gazetka

Grupy

6 Komentarzy
Nosz kurła, @Jeżew ...
Jakież one brzydkie
Edytowane przez: "Ender" lis 28. 2018
Rozumiem @Jeżew ,że pracujesz na etacie w tym sklepie, bo cały czas spamujesz ofertami.
Codziennie po kilka , miej litość..
Kenogle_4 g, 8 min

Rozumiem @Jeżew ,że pracujesz na etacie w tym sklepie, bo cały czas sp …Rozumiem @Jeżew ,że pracujesz na etacie w tym sklepie, bo cały czas spamujesz ofertami.Codziennie po kilka , miej litość..


Kto obserwuje moje okazje ten wie, że jest to pierwsza wstawka z tego sklepu (sprawdź sobie) i zastanów się następnym razem nim kogoś nazwiesz spamerem, pozdrawiam.
Jeżewlis 29. 2018

Kto obserwuje moje okazje ten wie, że jest to pierwsza wstawka z tego …Kto obserwuje moje okazje ten wie, że jest to pierwsza wstawka z tego sklepu (sprawdź sobie) i zastanów się następnym razem nim kogoś nazwiesz spamerem, pozdrawiam.


Kto obserwuje ten wie, że wystawiłeś 25 okazji z butami w 5 dni. Przypadek , nie sądzę.
Może to jest Twój fetysz...nie wiem.
Nie, to nie jest spam, to pewnie okazjonalne wstawianie okazji.
Edytowane przez: "Kenogle_" lis 29. 2018
Fetysz?
Dobre sobie.
Kenogle_5 g, 14 min

Kto obserwuje ten wie, że wystawiłeś 25 okazji z butami w 5 dni. Przypadek …Kto obserwuje ten wie, że wystawiłeś 25 okazji z butami w 5 dni. Przypadek , nie sądzę.Może to jest Twój fetysz...nie wiem.Nie, to nie jest spam, to pewnie okazjonalne wstawianie okazji.


Nic tylko się cieszyć, nie pasuje - mijasz i tyle. Czasem nie ma nigdzie butów w fajnej cenie, a czasem na kilku stronach robią promo i jest co wrzucić. Z mojej strony to tyle. Szkoda, że nie potrafisz tego docenić, to przecież jest to mój czas, ale nie powiem - lubię wrzucać dobre cebule
Piekne
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst