Niestety, ta okazja już wygasła
Buty Trekkingowe Meindl Vakuum GTX męskie i damskie (Możliwe dodatkowe -10% dla pierwszego zakupu?)
-44° Zakończono

Buty Trekkingowe Meindl Vakuum GTX męskie i damskie (Możliwe dodatkowe -10% dla pierwszego zakupu?)

959,20zł1.199zł-20% Darmowa dostawa DarmowaOutdoorzy Okazje
10
-44° Zakończono
Buty Trekkingowe Meindl Vakuum GTX męskie i damskie (Możliwe dodatkowe -10% dla pierwszego zakupu?)
sty 4. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Poświęciłem kilka dni na przymiarki i ten but mi najlepiej spasował, stąd poszukiwania jak najlepszej ceny
Wiadomo, że każdy ma inną stopę, ale aktualnie taniej ich nigdzie nie znalazłem.
Teoretycznie dla pierwszego zamówienia powinno jeszcze wpaść -10% ale nie weryfikowałem tego i nie wiem czy rabaty się łączą.

Najlżejsze może nie są, ale wykonanie i dopasowanie do mojej stopy wygrało.

Rewelacyjne buty Meindl'a Vakuum GTX to jedne z najbardziej powszechnych butów trekkingowych i bardzo lubianych przez użytkowników. Membrana GTX zapewni nieprzemakalność, DiGAfix dopasuje twojego buta do stopy według twojego uznania, podeszwa VIBRAM stabilnie będzie Cię prowadzić na stromych nierównych szlakach, a AirActiv zabda o odpowiednią wentylację podczas marszu.
 • Zastosowane Technologie:
 • GORE-TEX® - jest bardzo lekką i cienką membraną umieszczaną pomiędzy materiałem wierzchnim a podszewką. Produkty zawierające membranę GORE-TEX® są wodoodporne i równocześnie oddychające. Kropla wody nie jest w stanie przedostać się przez materiał nawet pod bardzo dużym ciśnieniem, dlatego też niestraszna im ulewa czy śnieg. Kropla wody nie jest w stanie przedostać się przez materiał nawet pod bardzo dużym ciśnieniem, dlatego też niestraszna im ulewa czy śnieg.

  Membrana GTX® umożliwia swobodne odprowadzanie potu i nadmiernej ilości ciepła dzięki temu, że w każdym cm2 membrany znajduje się 1,4 miliardów mikroskopijnych porów. Są one około 700 razy większe od cząsteczek pary wodnej, dlatego wilgoć potu nie gromadzi się na powierzchni skóry ale ulega odparowaniu poprzez membranę.
 • DiGAfix® - elastyczne, niepowodujące ucisku, ukośne mocowanie - umożliwia sznurowanie „obejmujące” stopę. W celu zapewnienia optymalnego sznurowania i dopasowania, punkt mocowania przy DIGAfix® leży o wiele niżej niż hak odciągający. To rozwiązanie zmniejsza niebezpieczeństwo zaczepienia o drugi but lub przeszkodę. To rozwiązanie zmniejsza niebezpieczeństwo zaczepienia o drugi but lub przeszkodę.

  Haki do dwustrefowego sznurowania są umieszczone poniżej i gwarantują dobre trzymanie stopy.
 • Meindl Multigriff®2 firmy Vibram - Miękki klin obcasa z PU został zaprojektowany tak by umieścić pochłaniacz wstrząsów SRS w zagłębieniu pod pietą oraz zapewnić jego osłonę. Końce klina z PU pomagają redukować pochłoniętą energię. Połącznie z Vibram podeszwą daje idealną trakcje i czucie podłoża.
 • Pianka Memory-Foam-System - pod wpłwem ciepła jakie produkuje twoja stopa, pianka MFS idealnie dopasowywuje się do kształtu twojej stopy zapewniając jej tym samym bardzo dobre trzymanie i lepszą wentylacje w bucie.
.Cechy:
 • Waga:1600g dla rozmiaru 8
 • Membrana:GORE-TEX Footwear
 • Wkładka:Air Active® Vakuum
 • Materiał Zewnętrzny:Nubuk
 • Podeszwa:Meindl Multigriff®2 firmy Vibram®
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz