buty SALOMON
77°Zakończono

buty SALOMON

AvatarUsunięty129149
kwi 27. 2016
bardzo dobrze wykonane obuwie, wygodne zarówno do biegania jak i w miasto

dodatkowo -20 zł za newsletter przy zakupach 200+
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Cena sprzed promocji może być niższa od ceny pierwotnej ciekawe jak to mozna rozumiec. wzięte z opisu butów..
Avatar
Usunięty12914Autor
sorry ale nie ogarniam gimbazy. z rabatem za newsletter masz markowe buty za 149,99 zł z legalnego kanału dystrybucyjnego, zero podróby i problemów z egzekwowaniem gwarancji. oczywiście jest trochę ofert z ograniczoną rozmiarówką albo drugiego gatunku u józków z allegro więc każdy ma wybór
czyli musialbym cos dobrac za 30.01 zl zeby kod zadzialal? jakies pomysly?
macieykwi 27. 2016

czyli musialbym cos dobrac za 30.01 zl zeby kod zadzialal? jakies pomysly? …czyli musialbym cos dobrac za 30.01 zl zeby kod zadzialal? jakies pomysly?Jakąś bluzkę znajdź albo inne skarpetki ;-)

Ja sobie kilka par butów zamówiłem do przymiarki, bo niektóre ceny naprawdę fajne.
Zamówiłem u nich 9 par butów ( dla siebie i mojej rodziny). Tylko 1 para przyszła w stanie "nowym". 8 par miało pourywane etykiety, porwane kartony, brak papierowym wypełnień środka buta, do tego nosiły ślady przymierzania - brudne podeszwy.
Nie wiem czy tylko ja miałem takiego pecha ??
Nauczony doświadczeniami z paczkami z Chin ;-) oczywiście nagrywałem unboxing :-)
To tak żeby nie było.

Avatar
Usunięty12914Autor
saperqkwi 27. 2016

Zamówiłem u nich 9 par butów ( dla siebie i mojej rodziny). Tylko 1 para p …Zamówiłem u nich 9 par butów ( dla siebie i mojej rodziny). Tylko 1 para przyszła w stanie "nowym". 8 par miało pourywane etykiety, porwane kartony, brak papierowym wypełnień środka buta, do tego nosiły ślady przymierzania - brudne podeszwy.Nie wiem czy tylko ja miałem takiego pecha ?? Nauczony doświadczeniami z paczkami z Chin ;-) oczywiście nagrywałem unboxing :-)To tak żeby nie było.Podobnie miałem zamawiając w zalando, schaffashoes, sarenza, a nawet zamawiając na wyprzedaży w oficjalnym sklepie Adidasa. No cóż, pudełka są po to aby chronić te produkty, a że buty ktoś przymierzał to całkiem normalne. Zamawiam nie raz ciuchy w H&M czy answear i czasem wyraźnie widać, że to nie są fabrycznie składane produkty. Tylko co z tego wynika? Mają wyciąć połowę Puszczy Białowieskiej aby przerobić ją na kartonowe pudełka bo gimbaza zrobiła się niedotykalska. Jak byłem małym gnojkiem to prało się zasrane pieluchy, a spodnie nosiło po bracie. Jakoś się w głowie od tego nie przewróciło ale te nowe pokolenia jakieś takie bezwzględnie konsumpcyjne i płytkie emocjonalnie. Biada nam..
Usunięty12914kwi 27. 2016

Podobnie miałem zamawiając w zalando, schaffashoes, sarenza, a nawet z … Podobnie miałem zamawiając w zalando, schaffashoes, sarenza, a nawet zamawiając na wyprzedaży w oficjalnym sklepie Adidasa. No cóż, pudełka są po to aby chronić te produkty, a że buty ktoś przymierzał to całkiem normalne. Zamawiam nie raz ciuchy w H&M czy answear i czasem wyraźnie widać, że to nie są fabrycznie składane produkty. Tylko co z tego wynika? Mają wyciąć połowę Puszczy Białowieskiej aby przerobić ją na kartonowe pudełka bo gimbaza zrobiła się niedotykalska. Jak byłem małym gnojkiem to prało się zasrane pieluchy, a spodnie nosiło po bracie. Jakoś się w głowie od tego nie przewróciło ale te nowe pokolenia jakieś takie bezwzględnie konsumpcyjne i płytkie emocjonalnie. Biada nam..Jeśli kupuję nowe produkty i to za takie płacę i takie oczekuję.
Jeśli chcą komuś wciskać "przymierzane" z pourywanymi wszystkimi etykietami, czy pudełkami wymiętolonymi to niech piszą w opisie że takie będą. Wtedy po prostu nie kupię.

Avatar
Usunięty12914Autor
saperqkwi 27. 2016

Jeśli kupuję nowe produkty i to za takie płacę i takie oczekuję.Jeśli chcą … Jeśli kupuję nowe produkty i to za takie płacę i takie oczekuję.Jeśli chcą komuś wciskać "przymierzane" z pourywanymi wszystkimi etykietami, czy pudełkami wymiętolonymi to niech piszą w opisie że takie będą. Wtedy po prostu nie kupię.


to nie kupuj na wyprzedażach i w internecie tylko dylaj do jakiegoś droższego markowego sklepu i woniaj czy już ktoś mierzył. w necie masz 14 dni na rezygnację z zakupu więc nie rozumiem gdzie Cię boli. swoją drogą sam jestem ciekaw czy gdybyś otworzył biznes z butami albo ciuchami to zaznaczałbyś w opisie ile razy przymierzone, eot
Usunięty12914kwi 28. 2016

to nie kupuj na wyprzedażach i w internecie tylko dylaj do jakiegoś d … to nie kupuj na wyprzedażach i w internecie tylko dylaj do jakiegoś droższego markowego sklepu i woniaj czy już ktoś mierzył. w necie masz 14 dni na rezygnację z zakupu więc nie rozumiem gdzie Cię boli. swoją drogą sam jestem ciekaw czy gdybyś otworzył biznes z butami albo ciuchami to zaznaczałbyś w opisie ile razy przymierzone, eot


Ty to chyba masz problemy emocjonalne.
Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i tak tez zrobiłem.
Idąc do sklepu stacjonarnego mam buta w ręku i widzę co kupuję.
Zakupów w internecie dokonuję często, czy to na polskich stronach czy niemieckich.
Jeszcze nie zdarzyło mi się otrzymać takiego towaru jak tutaj.
Dla mnie koniec tematu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy