Niestety, ta okazja już wygasła

Buty Męskie Salomon X Reveal Black

maj 18. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Trekkingowe buty Salomon X Reveal odznaczają się niska wagą, a także dopracowaną konstrukcją. Doskonale sprawdzą się podczas rekreacyjnych wypadów. Podczas marszu oferują wygodę oraz dbają o wentylację.

Dzięki materiałowi Energy Cell model zapewnia dobry poziom amortyzacji. Pozwala to na ochronę stawów podczas zdobywania szczytów. Co więcej, całość nie zawodzi również w obszarze wygody. Cholewkę wykonano w konstrukcji bezszwowej. Obuwie oferuje także odpowiednie dopasowanie do stopy.

Trekkingowe buty Salomon X Reveal wykonane zostały z zastosowaniem syntetycznego materiału w cholewce oraz siateczki w podszewce. Taka konstrukcja umożliwia cieszenie dobrą cyrkulacją powietrza, aby temperatura przy stopach na dłużej była przyjemna. Dodatkowo zapewniany jest również dobry poziom oddychalności. Wilgoć, która tworzy się w okolicy skóry jest sprawnie transportowana z jej powierzchni. Przekłada się to na zapewnienie suchego klimatu przy stopach. Ponadto model wyposażono we wzmocniony czubek, który chroni od uszkodzeń podczas marszu.

Trekkingowe buty Salomon X Reveal możesz wygodnie dostosować do swojej stopy dzięki klasycznym wiązaniom. Dzięki wyposażeniu we wkładki OrthoLite® możesz cieszyć się także wygodą. Mają one anatomiczny profil oraz cechują się właściwościami antybakteryjni. Za amortyzację odpowiada natomiast śródpodeszwa. Materiał Energy Cell dobrze redukuje drgania, które tworzą się podczas marszu. Dodatkowo oddaje część energii powstające podczas kontaktu obuwia z podłożem. Dzięki podeszwie Contagrip® możesz cieszyć się także dobrą przyczepnością. Jest to ważne, abyś mógł pewnie i bezpiecznie pokonywać trasy.

Trekkingowe buty Salomon X Reveal dotrzymają kroku Twoim oczekiwaniom. To idealne rozwiązanie podczas turystycznych wypadów.

Buty Salomon X Reveal – najważniejsze cechy:

  • Cholewka wykona z syntetycznych materiałów zapewnia oddychalność;
  • Zastosowanie siateczki dla większej wentylacji;
  • Model cechuje się niską wagą;
  • Klasyczny system wiązań;
  • Cholewka wykonana w technologii bezszwowej;
  • Wzmocnienie na czubku buta chroniące przed urazami palców;
  • Wkładka Ortholite® o odpowiedniej elastyczności gwarantuje komfort;
  • Śródpodeszwa wykorzystująca Energy Cell zapewnia odpowiednią amortyzację;
  • Podeszwa Contagrip® oferuje dobrą przyczepność na różnorodnym terenie.

ContaGrip® – to opracowywane przez markę Salomon podeszwy charakteryzujące się fantastycznymi właściwościami terenowymi. Optymalny dobór głębokości bieżnika, jego kształtu oraz układu, a także specjalna mieszanka gumy są dopasowywane do przeznaczenia butów. Buty trailowe są wyposażane w najbardziej agresywne podeszwy Salomon ContaGrip®, aby jak najlepiej sprawdzały się podczas szybkiego pokonywania zróżnicowanego terenu górskiego. Z kolei obuwie o większej wszechstronności posiada najczęściej podeszwy o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie, dzięki czemu lepiej spisuje się na twardych nawierzchniach.

Energy Cell to materiał charakteryzujący się wysoką sprężystością. Ma za zadanie oddawać część energii zmagazynowanej w czasie uderzenia o ziemię, aby wybicie z palców było jeszcze efektywniejsze. Materiał Energy Cell podnosi dynamikę biegu, a także pozytywnie wpływa na amortyzację.

Ortholite® – to specjalnie opracowana wkładka mająca na celu zapewnienie pełnego komfortu podróżowania. Dzięki specjalnej strukturze dłużej zachowuje pierwotną sprężystość, a także pozwala na łatwiejsze odprowadzanie wilgoci i przykrych zapachów.Rozmiary: 40 2/3, 41 1/3, 42, 42 2/3, 43 1/3, 44, 44 2/3, 45 1/3, 46, 46 2/3, 47 1/3, 48, 49 1/3264094-m1tzZ.jpg264094-mt1Wd.jpg264094-P7zfH.jpg264094-nDzyN.jpg264094-0SYYj.jpg264094-tXavO.jpg
Aktualizacje społecznościowe

32 Komentarze