Niestety, ta okazja już wygasła

Buty Merrell RUBATO za 279zł (rozm.41-48) @ Zalando Lounge

lip 6. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Buty Merrell RUBATO za 279zł + 9,95zł dostawa (kampania Merrell).
Link: zalando-lounge.pl/cam…O00
Ceny w innych sklepach od 429zł.

Aby zobaczyć ofertę, trzeba się zalogować.
Planowany termin dostawy między 07.07.2022 i 14.07.2022.
Zwroty są darmowe.

  • Lekka i super giętka podeszwa z pianką EVA
  • Podeszwa środkowa FloatPro
  • Cholewka z żakardu i TPU
  • Vibram Megagrip - Megagrip to flagowy model podeszwy marki Vibram, stosowany w obuwiu podejściowym i do biegów trailowych. Bazuje na agresywnym bieżniku z rzędami równomiernie rozstawionych wypustek, wykonanych ze specjalnej mieszanki odpornej na ścieranie gumy. Gwarantuje butowi świetną przyczepność do podłoża - niezależenie czy jest to skała (również mokra), szutry, leśna ściółka czy nawet delikatnie podmokły teren.
  • FlexConnect - technologia zastosowana w podeszwie środkowej, wspierająca naturalne zginanie stopy podczas ruchu na dowolnym terenie. Zwiększa zwinność podczas ruchu oraz wyczucie podłoża i stabilność.

Dostępne rozmiary: 41-48.551731-S4SpH.jpg

Zalando Lounge - dlaczego nie widzę okazji?

- Aby wyświetlić produkt na w Zalando Lounge, musisz być zalogowani na konto klienta. Darmowe konto w sklepie założysz tutaj -> zalando-lounge.pl/ Jeśli posiadasz konto w Zalando, możesz także użyć tych samych danych do logowania.

- Jeśli posiadasz aplikację mobilną Zalando Lounge, linki prowadzące do okazji otwieraj w przeglądarce mobilnej - w innym wypadku otworzy się strona główna w aplikacji.
Aktualizacje społecznościowe

4 Komentarze